David Hampl
16 srpna, 2017

Oblíbené zvíře, které máte hluboko v podvědomí uložené, o Vás prozradí mnohem více, než byste čekali...

Jste připraveni dozvědět se o sobě něco víc? Pokud ano, dnešní test Vás zavede do skutečné hloubky Vaší osobnosti. To, že inklinujeme k určitému zvířeti, má totiž mnohem hlubší význam. Podívejte se na obrázek a řekněte, které zvíře na něm vidíte jako první.

Holubice

Holubice je odpradávna symbolem míru a klidu. A právě toto jsou dvě Vaše klíčové vlastnosti. Možná i kvůli tomu nesnášíte konflikty a snažíte se jich vždy vyvarovat. Chcete žít skutečně hodnotný a autentický život, a proto nelpíte na materiálních hodnotách.

Motýl

Vybrali jste si motýla? To znamená, že si dokážete naplno vychutnat svůj život. Netrápíte se maličkostmi a negativními věcmi. Vždy směřujete na pozitivní stranu. Nudí Vás drby i stagnace. Žijete velmi rychlým tempem. Avšak dejte si pozor, v některých chvílích se vyplatí přeřadit na nižší rychlost!

Sokol

Sokol znamená svobodného ducha. Neradi se vážete a milujete dobrodružství. Pravděpodobně Vám v žilách koluje adrenalin. Jste velmi sebejistí, což někdy může hraničit s egocentrismem. Zlobí Vás všední věci, ale i ty patří k životu ...

Pes

Všichni víme, že pes je nejlepším přítelem člověka. Podobně i Vy, pokud jste jako prvního uviděli psa, máte podobné vlastnosti. Rádi pomáháte jiným, často i na vlastní úkor. Lidé se na Vás mohou vždy spolehnout, ale pozor, pokud Vás někdo zradí, pravděpodobně Váš hněv bude mít dlouhého trvání.

Pokračujte ve čtení na další stránce...

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek