David Hampl
14 března, 2019

Na první pohled běžný obrázek, na kterých je 6 dveří. Šest bran, které někam vedou. Na vás je, abyste si je prohlédli a následně do jedné takové brány vstoupili. Jakou si vyberete? To je na vás. Nutno však dodat, že konkrétní volba jasně ukáže na vaši konkrétní osobnost. Nezůstávejme jenom u teorie. Zvolte si konkrétní dveře a potom čtěte dále. Sedí charakteristika právě na vás? Jsme přesvědčeni, že tomu tak bude.

Dveře číslo 1

Když jste si vybrali právě ty, tak jste osobou, která má ráda celkovou nezávislost. Jste také osobou, které nedělá problém věci promýšlet. Když se objeví problém, nejdete do něho po hlavě, ale promyslíte hned několik variant a poté se rozhodnete pro tu, která bude nejlepší. V osobním životě nezapomínáte na sebe. Děláte si radost, a to hlavně proto, abyste svůj život prožívali a mohli si žít, že váš život je opravdu kvalitní.

Dveře číslo 2

Je pro vás volba spojena s dveřmi, které mají číslo 2? Pokud ano, je vaše osobnost charakterizována spíše jako samotářská. Pokud máte možnost být někde sami, je to pro vás skvělé prostředí, jelikož se zde cítíte nejlépe. Zároveň ale platí, že daná osobnost je spojena také s vyhledáváním přátel, které si lidí jako vy drží blízko sebe, jelikož mají jejich přítomnost. Tedy pokud se nutně nejedná právě o dobu, kdy je lepší být sám.

Dveře číslo 3

Pokud jste si vybrali dveře třetí, dáváte tím jasně najevo, že jste osobou, která miluje určitou kreativitu a která nemá ráda stereotyp. Pokud od svého života něco očekáváte, tak je to především zajímavost. Jednoduše nechcete, aby byl váš život nudný a aby byl stále stejný. Nuda je to, co nikdy nechcete pustit do svého dne. I proto hledáte nové věci a zážitky, rádi poznáváte nové lidi a zkoumáte vše, co ještě neznáte.

Dveře číslo 4

Kdo vstoupí do těchto dveří, ten může být charakterizován jako osoba, která má ráda překvapení. Na rozdíl od předchozí charakteristiky je s danými osobami spojena celková radost z nejistoty. Nic dopředu neplánujete a těšíte se na to, co vám každý nový den přinese za zajímavé věci a zajímavé následky. Někdy vás kvůli tomu může okolí odsuzovat, a to především pro častou možnou impulsivnost a porušování pravidel. To vás ale nemusí nijak odrazovat.

Dveře číslo 5

Padla volba na dveře s pořadovým číslem pět? Pokud ano, tak se dáte charakterizovat jako člověk, který rád vyhledává místa, která mají určitou pozitivní energii. Chcete být na místech, kde se cítíte dobře. To stejné platí i o lidech, kterými se chcete obklopovat. Charakteristikou vašeho vnímání je také to, že se snažíte vyhýbat různým problémovým a také akčním a dramatickým situacím. Máte rádi pohodu a klid a když takové místo najdete, velmi se k němu upínáte.

Dveře číslo 6

Dá se říci, že jste určitým způsobem samotář. Ne ale takový, který by se stranil lidí. Je pravdou, že můžete vyhledávat místa, kde budete sami, ale také budete hledat společnost lidí, které znáte a kterým důvěřujete. Máte rádi spíše klid, ticho, a když už společnost, tak spíše komorní. Budete se rádi obklopovat jenom pár lidmi, než abyste vyhledávali masové akce. O to více platí to, že raději vyrazíte za dobrým přítelem, než abyste se seznámili s někým novým.

Sdílejte článek