Víte, čím se muži řídí při výběru své partnerky? Prý podle jejich nohou! O ženách totiž vypovídají mnoho!

Věděli jste, že může Váš vzhled vypovídat něco o Vaší povaze? Ve skutečnosti to věděli již starověcí Řekové. Dneska bychom se o toto moudro s Vámi podělili i my a začneme s typologií, která je vskutku zajímavá.

Tato typologie vychází z tvaru nohou, které žena má. Jde o to, že nohy prý o ženě vypoví více, než sama možná tuší. Dokážou poukázat na její charakterové rysy, slabé i silné stránky. Co více, muži mají na toto jakýsi „radar“. Podvědomě si všímají těchto rysů a na základě toho si vybírají svou budoucí partnerku.

Slyšeli jste už o tom? Jestli ne, tak se určitě podívejte, jaký typ jste!

Čtěte také: Milujete cukety? Pokud ano, tak neváhejte a vyzkoušejte tyto skvělé cuketové mini pizzy.

Typ A

[hana-code-insert name=’google‘ /]Nohy jsou víceméně jednotné, tedy až po lýtka jsou prakticky rovnoměrné. Menší volný prostor se nachází jenom v oblasti mezi kotníky. Obecně se říká, že čím je tento prostor menší, tím vašnivější dokáže žena být.

Tyto ženy zpravidla přitahují muže svou ženskostí! Ve skutečnosti jde však o stydlivé a submisivní ženy, které preferují dominantního partnera.

Ženy tohoto typu by vždy měly mít na paměti, že by měly být více iniciativnější a celkově aktivní. Jinak by se s nimi mohli muži začít rychle nudit.

Typ B

Narozdíl od typu A se typu B dotýkají nohy pouze v jediném bodě a to jsou kotníky. O ženách tohoto typu se říká, že jsou odvážné, odhodlané, milující dobrodružství, při kterém mohou sbírat nové a nové zkušenosti.

Tyto ženy by si však měly dávat pozor na to, že i toto může muže odradit, či vyděsit. Buďte tak opatrní se svou vášní.

Pokračování článku na další stránce