Víte, co můžete udělat se sedadlem v letadle?

Cestujete rádi letadlem? A jen krátké trasy, nebo létáte i několik hodin denně? Pokud se jedná o druhou variantu, chcete si udělat cestu co nejpříjemnější. Bohužel, ve většině letadel není mnoho místa na nohy a také si nemůžete pohodlně lehnout, abyste se prospali. V sedadlech ale najdete speciální místa, kde jsou tlačítka, o kterých jste možná ani nevěděli!

Možná jste to přehlédli i vy

Není snadné se v sedadle v letadle dostat do pozice, která vám bude příjemná i několik hodin letu. Jste natěšeni na místo, na které letíte, a už se nemůžete dočkat, až vystoupíte. Během několik minut ale můžete pociťovat nepříjemné pnutí v nohou, záda budou bolavá a budete mít pocit, že tento let snad nikdy neskončí. Na tohle všechno ale můžete zapomenout.

Představíme vám trik, který vám zpříjemní cestování letadlem a mnoho lidí o něm vůbec netuší. Jestliže milujete delší lety, nebo jsou vaší pracovní náplní, vyplatí se prozkoumat sedadlo letadla lépe, protože v něm odhalíte mnoho super vlastností, díky kterým bude létání zase o něco lepší. Několik hodin v letadle dokáže bolet nejen vaše tělo, ale také vaší mysl.

Čtěte také: Čističky vzduchu nejsou třeba. Umí je nahradit správné pokojové rostliny

https://no.newsner.com/

Chcete se dobře vyspat? Nastavte si opěrku hlavy

Chcete si odpočinout a před přistáním být plni energie? Pak byste měli vyzkoušet funkci, o které mnoho lidí ani netuší a ani samotné letušky vám o ní neřeknou. I když ji nenajdete ve všech letadlech, můžete to vyzkoušet pokaždé, když někam poletíte. Jeden uživatel sociálních sítí totiž zveřejnil video, na kterém je vidět, jak posunuje opěrku hlavy tak, aby se mu sedělo a leželo co nejpohodlněji.

Opěrka hlavy totiž může do strany směrem ven a tím pádem budete mít pro svou hlavu větší oporu. Jestliže tak máte před sebou dlouhou cestu, rozhodně to vyzkoušejte, protože si tím můžete ušetřit mnoho bolesti. Každý let už bude pohodlný a mnoho lidí děkuje za tento skvělý tip.

Zdroj: no.newsner.com