Víte, co nejvíce ovlivňuje vaše chování, váš charakter a také vaši karmu? Není to místo vašeho života, okolí, nebo to co děláte. Je to rok narození! Podívejte se, jak ten váš ovlivnil vaši povahu. Poznáte se? -
Menu

Víte, co nejvíce ovlivňuje vaše chování, váš charakter a také vaši karmu? Není to místo vašeho života, okolí, nebo to co děláte. Je to rok narození! Podívejte se, jak ten váš ovlivnil vaši povahu. Poznáte se?

Mnoho lidí si myslí, že jeho chování a jednání ovlivní třeba výchova, to kde žije, nebo to s jakými lidmi se stýká. Realita je ale zcela jiná. Na vaši karmu, váš charakter a vaše vlastnosti má vliv něco zcela jiného. A to už ve chvíli, kdy se narodíte. Je to rok, ve kterém jste přišli na svět. Právě poloha hvězd vám předurčila to, jací budete. Podívejte se, zda se v daných charakteristikách poznáte.

Hinduismus jako inspirace

Nutno říci, že karma je nejvíce zmiňována v hinduistickém učení. To je o tom, že podle toho jak se chováte nyní, takový bude váš další život. Podle svého chování v aktuálním životě se převtělíte v tom dalším. Můžete být člověkem úspěšným, ale i neúspěšným, stejně jako můžete být i zvířetem.

Karmu však neovlivníte jenom tím, jak se aktuálně chováte. Ovlivní ji také něco jiného. A to nijak nezměníte. Je to rok narození, který může ukázat na to, co jste v minulém životě dělali a jací jste byli. Toto se označuje pojmem MEVA. Podívejte se, k čemu jste předurčeni právě vy!

Meva 1

Pokud jste zjistili, že rok vašeho narození je takzvaná Meva 1, je třeba počítat s tím, že vaše mysl je spíše neklidná. Mohou se u vás objevovat známky agrese a také paličatosti. Přesto se můžete umět přetvařovat a celá řada lidí vás bude mít za dobrého kamaráda, který bude otevřený. Vaše mysl na tom ale nebude nejlépe, a tak se mohou objevovat třeba i deprese, může se objevovat náladovost, i psychické problémy. Podlehnout můžete také alkoholu a drogám.

Meva 2

Tady už je to o něco lepší, jelikož jste osobou, která na první pohled působí velmi mile a kamarádsky. A nejde o žádnou přetvářku, ale o to, jak se chováte běžně. To proto, že nemáte rádi ani agresi, ani nemáte rádi jakékoliv nadávky a podobné chování. Dokážete si všímat druhých. Jste také velmi ambiciózní a pokud jdete za svým cílem, dokážete dosáhnout úspěchů. Hned tomu ale nebude. Je třeba si pár let přece jenom počkat.

Meva 3

Pokud vám vyšlo toto, jste velmi charakterističtí především tím, že raději děláte vše sami. Nemáte příliš rádi velkou společnost. Zároveň ale máte velmi kladný přístup k životu, což souvisí i s tím, že máte rádi svobodu. Také máte často jenom svou pravdu, což vede k tomu, že vás okolí považuje za tvrdohlavé jedince. V životě pravděpodobně dosáhnete úspěchu, ale až po 35. roce vašeho života. Pozor však na vaši mnohdy slabou v kvůli které propadáte závislostem. Nejenom na alkoholu a drogách, ale třeba na kávě nebo čokoládě.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…