Mnoho lidí si myslí, že jeho chování a jednání ovlivní třeba výchova, to kde žije, nebo to s jakými lidmi se stýká. Realita je ale zcela jiná. Na vaši karmu, váš charakter a vaše vlastnosti má vliv něco zcela jiného. A to už ve chvíli, kdy se narodíte. Je to rok, ve kterém jste přišli na svět. Právě poloha hvězd vám předurčila to, jací budete. Podívejte se, zda se v daných charakteristikách poznáte.

Hinduismus jako inspirace

Nutno říci, že karma je nejvíce zmiňována v hinduistickém učení. To je o tom, že podle toho jak se chováte nyní, takový bude váš další život. Podle svého chování v aktuálním životě se převtělíte v tom dalším. Můžete být člověkem úspěšným, ale i neúspěšným, stejně jako můžete být i zvířetem.

Karmu však neovlivníte jenom tím, jak se aktuálně chováte. Ovlivní ji také něco jiného. A to nijak nezměníte. Je to rok narození, který může ukázat na to, co jste v minulém životě dělali a jací jste byli. Toto se označuje pojmem MEVA. Podívejte se, k čemu jste předurčeni právě vy!

Meva 1

Pokud jste zjistili, že rok vašeho narození je takzvaná Meva 1, je třeba počítat s tím, že vaše mysl je spíše neklidná. Mohou se u vás objevovat známky agrese a také paličatosti. Přesto se můžete umět přetvařovat a celá řada lidí vás bude mít za dobrého kamaráda, který bude otevřený. Vaše mysl na tom ale nebude nejlépe, a tak se mohou objevovat třeba i deprese, může se objevovat náladovost, i psychické problémy. Podlehnout můžete také alkoholu a drogám.

Meva 2

Tady už je to o něco lepší, jelikož jste osobou, která na první pohled působí velmi mile a kamarádsky. A nejde o žádnou přetvářku, ale o to, jak se chováte běžně. To proto, že nemáte rádi ani agresi, ani nemáte rádi jakékoliv nadávky a podobné chování. Dokážete si všímat druhých. Jste také velmi ambiciózní a pokud jdete za svým cílem, dokážete dosáhnout úspěchů. Hned tomu ale nebude. Je třeba si pár let přece jenom počkat.

Meva 3

Pokud vám vyšlo toto, jste velmi charakterističtí především tím, že raději děláte vše sami. Nemáte příliš rádi velkou společnost. Zároveň ale máte velmi kladný přístup k životu, což souvisí i s tím, že máte rádi svobodu. Také máte často jenom svou pravdu, což vede k tomu, že vás okolí považuje za tvrdohlavé jedince. V životě pravděpodobně dosáhnete úspěchu, ale až po 35. roce vašeho života. Pozor však na vaši mnohdy slabou v kvůli které propadáte závislostem. Nejenom na alkoholu a drogách, ale třeba na kávě nebo čokoládě.

Meva 4

Máte velmi pozitivní přístup k životu a nebojíte se zkoušet různé věci. Mnohdy i ty špatné, což je spojeno s vaší celkem slabou vůlí. Velmi často vaší slabé vůle využívají lidé ve vašem okolí, kteří po vás stále něco potřebují. Jednoho dne nastane doba, kdy se naučíte říkat ne a na blízku budete jen svým nejlepším kamarádům. Těch si budete vážit a budete jim činit radost, což pro vás bude velkou odměnou ve vašem životě.

Meva 5

Vaše osobnost je taková, že vidíte buď jedno, nebo druhé. Nic mezi tím. Buď máte někoho rádi, nebo nikoliv. A to stejné vidí ostatní u vás. Buď vás milují, nebo naopak. Na každý problém máte svůj jasně daný názor a málokdy připustíte, že by to mohlo být jinak. Jste celkově netolerantní k tomu, co je pro vás jiné a co neznáte. To vše vede také k vaší celkové dominanci. Vám to vyhovuje, ale ostatním může být vaše chování odporné.

Meva 6

Musíte být se sebou spokojeni. Máte celkově velký nadhled, máte celkově dobrou intuici a také jste považováni za vůdčí typ člověka. Dobře se vám vede v kolektivu a pokud ho máte vést, jde vám to dobře a stále zůstáváte oblíbení. Pozor však na vaše hranice. Pokud jsou vaše ambice až příliš vysoké, může to být problém. Také se mohou objevovat obavy z možného neúspěchu, který vás bude stíhat. Takové stavy poté vyvrcholí nadměrným emočním vypětím. Co může váš charakter kazit, to je až přílišný sklon k tomu být perfektní.

Meva 7

Pokud něco dokonale umíte, tak je to upoutat pozornost druhých lidí. Díky tomu se řadou z nich obklopujete. Díky tomu můžete také lépe dosahovat svých cílů, jelikož samostatně by to mohlo být problémové. Okolí ví, když potřebujete pomoc a je rádo, když si řeknete. Na oplátku je vy jim dobrým kamarádem. A v osobním životě také věrným a oddaným partnerem.

Meva 8

Vaší špatnou vlastností je rozhodně celková tvrdohlavost. Pokud si už něco umanete, tak jenom těžko měníte své názory. A dokonce se snažíte přesvědčovat jiné, že vaše pravda je jediná a pravá. Jinak jste celkem dobrým člověkem, který má rád hlavně svůj klid. Nechcete moc riskovat, ani zkoušet nové věci. Jste více konzervativní, než akční. To se pozitivně podepisuje hlavně na vaší celkové vyrovnanosti.

Meva 9

Vaší charakteristickou vlastností je určitě citlivost. Vše vnímáte velmi intenzivně. To dobré dokážete dokonale prožívat, ale to špatné může vaší duši přinášet velmi negativní rozpoložení. Pozor také na vaši něžnou stránku, která se někomu může jevit dokonce až přehnaná. Emoce je vhodné držet na uzdě a raději se snažte zapojit rozum, než cit. Okolí si na vás cení vaší upřímnosti a nulové přetvářky.

Sdílejte článek