Víte, jak rozepnout stahovací pásky? Nemusíte je stříhat!

Zaručeně máte doma nějaké plastové stahovací pásky. Říká se jim různě, ale všichni je známe. Hodně se nachází také na nářadí, balení hraček a dalších předmětech. Většina lidí pásku jednoduše přestřihne a vyhodí do koše. Pravdou je, že to dělat nemusíte. Existuje velmi jednoduchý trik, díky kterému získáte nové pásky z koupených produktů nebo můžete opakovaně využít ty, které jste již použili. Budete překvapení, jak jednoduché to je!

https://xitrosti.com/

Plastové pásky nemusí být na jedno použití

Hodně žen bude zaručeně zajímat, jak otevřít plastovou pásku bez nůžek. Často se nachází na dětských hračkách. Jakmile nemáte po ruce nůžky, nebudete pravděpodobně vědět, jak se k hračce dostat. Ve skutečnosti nůžky vůbec nepotřebujete. Možná vás to překvapí, ale ani šikovní muži netuší, jak tuto pásku otevřít a znovu použít.

https://xitrosti.com/

Je to přitom velmi jednoduché a tento trik se vám bude hodit. V domácnosti existuje hodně triků, které vám usnadní práci a sníží množství odpadu. Místo toho, abyste stahovací pásku zničili nůžkami a vyhodili do odpadu, který by se mohl dostat do oceánů, můžete ji znovu a znovu používat v domácnosti, v garáži i v dílně. Ukážeme vám, jak je to jednoduché.

Čtěte také: Správné skladování třešní prodlouží jejich trvanlivost o dlouhou dobu

https://xitrosti.com/

Na otevření potřebujete jen obyčejné párátko!

Na první pohled se může zdát, že lze pásku uzavřít pouze jedním směrem a nemá žádný zpětný chod. Opak je pravdou. Uvnitř malého čtverečku se nachází drobný mechanismus, který udržuje pásku pevně zavřenou. Pomocí snadného a rychlého triku ji ale můžete otevřít a znovu použít. Potřebovat přitom budete jen jedno obyčejné párátko.

https://xitrosti.com/
https://xitrosti.com/

Párátko nebo jiný úzký předmět zasuňte do otvoru uprostřed čtverečku a ve vteřině bude páska otevřená! Ukažte tento trik svému muži nebo ženě a uvidíte, že bude v šoku. O tomto triku zaručeně nemá tušení a vy se před ním budete moci blýsknout netradiční dovedností. Vyzkoušejte to sami, až budete potřebovat otevřít stahovací pásku nebo se dostat k hračkám.

https://xitrosti.com/

Zdroj: xitrosti.com