David Hampl
4 dubna, 2019

Osud je něco, na co dost lidí nevěří, ale zároveň i něco, čemu se dost často nevyhneme. I ti největší skeptici si mnohdy pokládají otázku, jak je možné, že se některé věci dějí. A odpověď na to může být poměrně jednoduchá – je to právě osud. Právě ten ovlivní celou řadu věcí v našich životech. Jak ale poznat, jaký osud je právě váš? Je to jednoduché. Co se vás týká, to se během života nemění. Osud je tedy vrozený. A to znamená, že už v době kdy přijdete na svět máte jasně definováno, co vás čeká a nemine. Dá se to zjisti? Ano dá. A to podle roku vašeho narození. Konkrétně by vás měli zajímat poslední čísla. Podle toho, jaká to jsou, můžete nahlédnout do tajů vašeho života.

Čísla 8 nebo 9

Končí váš rok narození na osmičku nebo na devítku? Pokud ano, ovlivňuje vás Zem. Ta ovlivňuje více ženy než muže, a to především z důvodu, kdo na svět přivádí nový život. Když se podíváme na to, jaký je díky tomu váš osud, musíme začít tím, jaké máte pocity. Většina lidí touží hlavně po úspěchu, který je spojený s penězi a také s blahobytem. Velmi často se objevují také zajímavé nápady a inovace, kterými si lidé snaží zlepšovat život. Kdo si jde v obou případech za svým cílem, bude ve svém životě spokojený.

Čísla 6 nebo 7

Je koncovka roku narození šestka nebo sedmička? Pokud ano, je vaším osudem být ochranitelem. Více se tento osud objevuje u mužů, kteří mají tendence chránit celou svou rodinu. Objevuje se ale i u žen, které mají tendence chránit své děti. Také je s lidmi v tomto roce spojena určitá vášeň a životní energie. Někdy až taková, že se do všeho vrtají po hlavě a nedomýšlí možné následky. Zde začněte více přemýšlet a budete mít jistotu, že váš život nebude mít chybu.

Čísla 4 nebo 5

Pokud rok vašeho narození končí čtyřkou nebo pětkou, je váš osud spjatý hlavně s vaší celkovou tvořivostí. Ta je vaše zajímavá vlastnost, která vám může přinášet i potřebné finance. Opomenout nelze ani hledání volnosti ve vašem životě. Nechcete se příliš vázat, ani nehledáte mnoho materiálního zabezpečení. Kladnou stránkou je také to, že dokážete nabídnout mnoho empatie a pomocnou ruku. Váš osud je být oblíbeným člověkem, který si užívá života a jeho mysl nikdy není prázdná.

Čísla 2 a 3

Narodili jste se v roce s dvojkou nebo trojkou na konci? Jestliže ano, je váš osud spojený především s duchovnem. Na osud jasně věříte a právě duchovní stránka je to, co vás tolik charakterizuje. Umíte dlouze přemýšlet o životě, stejně jako dáváte duchovnímu rozměru velký význam. Tato vaše stránka může vyústit i v uměleckou činnost. Nevýhodou pro vás může být horší uplatnění v reálném životě, který dnes preferuje spíše materiální hodnoty. Mezi svými však prožijete dokonalý život.

Čísla 0 a 1

Rok s nulou a jedničkou na konci symbolizuje stav, kdy je člověk velmi energický a dynamický, je silná a iniciativní, stejně jako dominantní. Jejich osud je spojený s tím, že chtějí být a také budou vůdci. A to v pracovních životech, i v partě svých přátel. Jsou rozhodní, jsou ctižádostiví a mají jasné cíle. Pozor však na jednu špatnou vlastnost, kterou je důvěřivost. Ta vám může být v mnoha směrech osudná, jelikož můžete řadě lidí naletět.

Sdílejte článek