Víte, která znamení horoskopu se k sobě hodí?

Astrologové jsou přesvědčení, že znamení zvěrokruhu vašeho partnera může určit, jak se k sobě hodíte a jestli má vůbec váš vztah smysl. Všechny znaky zvěrokruhu mají své vlastní charakteristiky, které se projevují různými způsoby. Astrologové tak vytvořili speciální tabulku, ve které uvidíte, zda máš váš vztah s partnerem určitého znamení smysl nebo jestli se k sobě vůbec nehodíte.

Podle tabulky zjistíte, jestli jste si souzeni

V tabulce vidíte, jaká znamení spolu budou vycházet méně či více. Vysvětlivky zde také najdete. Tabulka obsahuje kromě znamení zvěrokruhu také čtyři symboly, díky kterým poznáte, jestli se k sobě hodíte:

  • Absolutně se k sobě nehodíte
  • Špatné spojení
  • Neutrální spojení
  • Dobré spojení

Pokud objevíte u svého a partnerova znamení křížek, znamená to, že se k sobě nehodíte. Možná máte příliš odlišné povahy. Takové vztahy jsou sice možné, ale nevydrží dlouho. Na budování rodiny a výchovu dětí to stačit nebude. Partneři těchto znamení mají odlišné cíle a názory. Museli byste dělat velké ústupky a kompromisy.

Čtěte také: Vzala starý svetr, odstřihl mu rukáv a vložila do něj nohu. Když manžel viděl co vytvořila, strašně ji to záviděl

I když se k sobě hodíte, nemusí vztah fungovat

Špatné spojení znamená, že máte mnoho rozdílů. Ve společnosti byste si partnera sotva všimla. Můžete mít ale jeden společný znak, který vás bude spojovat. Někdy to ale nemusí stačit, je potřeba na vztahu pracovat. Upřímné hovory a porozumění tomu druhému mohou být úspěchem.

Neutrální spojení může být plné lásky, na druhé straně nebude chybět ani vypjaté hádky. Vztah jako na houpačce bude na denním pořádku. Důležité v tomto vztahu bude pochopit, že ten druhý je osoba, se kterou chcete být celý život. Takový vztah bude důležité posouvat dál.

Dobrým spojením je vztah, ve kterém to bude jiskřit už od začátku randění. Tyto osoby jsou k sobě přitahované a nemá smysl proti lásce bojovat. Pokud budou vaše city upřímné, ničeho se nemusíte obávat. Je to perfektní spojení, které by mělo vydržet celý život. Takový vztah nejdříve začne přátelstvím, které se přehoupne v zamilovanost a posléze v lásku.