Víte, na co se mohou využít návleky na boty?

Návleky na boty najdete hlavně v čekárnách lékařů, zubařů a dalších zařízení, kde nechtějí, abyste jim v botách šlapali. Můžete je ale využít tak jinak, i když možná budete překvapeni, na co všechno se budou hodit. Nejvíce je využijete asi v kuchyni, a hned vám ukážeme, jakým způsobem. Tyto triky budete chtít používat denně!

Jak se mohou návleky využít doma?

Návleky na boty si většinou nechtěně odneseme domů, právě když jdeme od lékaře. Mnoho z nás si neuvědomuje, že má na nohou něco jiného, než boty samotné. V domácnosti ale využijete nové a nepoužité návleky. Je tak dobré si je koupit ve větším množství, aby vám doma nikdy nedošly. Návleky totiž můžete použít například na zakrytí talíře nebo mísy, pokud se chystáte jíst venku.

Navíc se budou hodit také o svátcích, kdy se dělá velké množství jídla. Občerstvení není nikdy dost, ať se jedná o Vánoce nebo Velikonoce. V kuchyni je tak využijete na mísy nebo talíře, které potřebuje zakrýt před hmyzem, nebo jen nechcete, aby jídlo okoralo. Dát je můžete také okolo koše na odpadky, pokud nechcete, aby vám do něj lezly kočky, nebo nestíháte pytel odnést do popelnice.

Čtěte také: Citronová kůra je skvělá na celou řadu věcí. Vyzkoušejte a uvidíte sami!

Návleky si dejte do kabelky, ať jsou při ruce

Dalším tipem je použít je na pokakané plenky, které nechcete jen tak házet do koše. Stačí je zabalit do návleku, zavázat a máte po problému. Můžete je vyzkoušet také místo čepice na barvení vlasy, protože jsou vlastně skoro stejné. Nakonec na návlek dejte ještě ručník a vaše barva na hlavě bude dokonalá.

Vhodné jsou v případě, že musíte jet na chalupu, kde nemáte klasické odpadkové koše. Využijete tyto malé, které se hodí například na linku, když připravujete jídlo. Vzít si je můžete i s sebou do kabelky, a mít je při ruce pokaždé, když zaprší – vložit do nich můžete mokrý deštník, který byste si jinak do tašky nebo kabelky nedali.

Zdroj: xitrosti.com