Víte o tom, že žijete v domě nebo bytě s upíry? Nemají podobu nadpřirozených zjevení, ale mají podobu rostlin. Řada pokojovek dokáže z člověka vysávat energii stejně, jako upír. Které je nutné ihned vyhodit? -
Menu

Víte o tom, že žijete v domě nebo bytě s upíry? Nemají podobu nadpřirozených zjevení, ale mají podobu rostlin. Řada pokojovek dokáže z člověka vysávat energii stejně, jako upír. Které je nutné ihned vyhodit?

Myslíte si, že máte dokonalý domov, se skvělou atmosférou? Na první pohled může vypadat designově povedeně, a to hlavně díky mnoha rostlinám. Na pohled druhý ale nezapomínejte na fakt, že je tu i druhá stránka věci. Vaše energie, která může být rostlinami doslova vysávána. V takovém případě je třeba zakročit. S novodobými upíry nikdo žít nechce, je to tak?

Rostliny mají i stinnou stránku

Vždy se mluví jenom o kladech rostlin. Jsou hezké na pohled, jsou příjemné na vůni, stejně jako čistí vzduch a vyrábějí kyslík, nebo mohou odpuzovat hmyz a škůdce. Mají ale i svou stinnou stránku. Nejenom tu, že v noci kyslík spotřebovávají. Nelze zapomínat také na to,. že mají svou auru, která může negativně ovlivňovat celou energii vašeho domova. A vlivem toho vysávají energii i z vás. jako upír. Jaké rostliny jsou ty špatné?

Břečťan

Jedná se o velmi populární popínavou rostlinu, která sice dobře vypadá, ale zároveň platí, že jeho negativní aura je spíše na škodu, než ku prospěchu. To proto, že může přitahovat jak mnohé choroby, tak i hádky a také neshody. Je proto na místě se ho zbavit. A to co možná nejdříve.

Monestra

Vypadá zajímavě, ale škodí více, než si můžete představit. Nejenom, že negativně působí na dospělého, ale dokáže také stejně špatně působit také na děti. Jestliže mají tuto rostlinu ve svém pokoji, může být právě to důvodem, proč mají vaše děti psychické, ale i jiné problémy.

Difenbachia

Tato rostlina byla stálicí hlavně v minulosti. Někteří na ni vzpomínají a tak ji doma stále ještě mají. Pokud už ji doma chcete mít, dejte ji jenom do velkých a otevřených prostor. Jinak ji vyhoďte. To nejhorší je její umístění třeba na chodbu, do předsíně, nebo do menších místností.

Begónie

Milujete jejich krásu? Na první pohled je oslňující. Tato rostlina však dokáže člověka ovlivnit i jinak, a to primárně tím, že z něho doslova vysává energii a ten zbytek pozitivní mění na negativní. Čím dříve se rostliny zbavíte, tím dříve se budete cítit lépe.

Orchidea

Populární rostlina, která je také v mnoha domovech. Zaujme více krásou a tak se lidé už bohužel nepídí po tom, že realita je taková, že tato rostlina má i řadu negativ. A to právě ve spojení s tím, že dokáže vysávat každodenní energii.

Jaké rostliny jsou ty pravé?

Výše vidíte výčet rostlin, před kterými je na místě být na pozoru a dát si na ně pozor. A jaké jsou naopak ty, které můžeme doporučit? které člověku zaručeně neškodí? Je to třeba pelargonie, azalka, fíkus, ale také zelenec nebo dracena. Všechny doma doporučujeme mít a bude se vám skvěle dařit.

Líbil se vám článek?

Tisk
DOMÁCNOST

Jeho pokoj byl tak malý, že ho musel přestavět. Všichni…

Mnoho lidí si stěžuje na to, že je jejich byt nebo dům příliš malý. Tento muž na tom byl ještě…
DOMÁCNOST

Pokud se bojíte pavouků a hmyzu, je čas udělat toto…

Někteří to asi znáte, snažíte se udržovat svůj byt či dům co nejčistší. Vše pečlivě myjete, zametáte, vytíráte, luxujete, přesto…
DOMÁCNOST

Máte problém vyčistit rošt sporáku či trouby? Je to minulost…

Máte doma plynový sporák? Jeho popularita sice v posledních letech klesá kvůli boomu indukčních sporáků, které šetří energii, ale stále jej…
DOMÁCNOST

Špinavý a mastný sporák zohaví každou kuchyni. Proto přicházíme s…

Sporáky jsou nejčastější výbavou každé kuchyně. Vždyť přece v kuchyni se vaří, takže je potřeba vařit na něčem. Občas se ale…
DOMÁCNOST

Máte špinavý koberec? Stačí použít tento postup a bude zářit…

Dnes pro Vás máme způsob, jak efektivně zbavit Váš koberec nečistot, aniž byste museli použít chemické prostředky. Jde o naprosto…
DOMÁCNOST

Trápí vás moli v potravinách a speciální přípravky na ně…

Nikdy není příjemné, když se u vás doma usadí nějaký škůdce, natož když je to ve vašem jídle. Jedním z nejčastějších…