Víte o tom, že žijete v domě nebo bytě s upíry? Nemají podobu nadpřirozených zjevení, ale mají podobu rostlin. Řada pokojovek dokáže z člověka vysávat energii stejně, jako upír. Které je nutné ihned vyhodit? -
Menu

Víte o tom, že žijete v domě nebo bytě s upíry? Nemají podobu nadpřirozených zjevení, ale mají podobu rostlin. Řada pokojovek dokáže z člověka vysávat energii stejně, jako upír. Které je nutné ihned vyhodit?

Myslíte si, že máte dokonalý domov, se skvělou atmosférou? Na první pohled může vypadat designově povedeně, a to hlavně díky mnoha rostlinám. Na pohled druhý ale nezapomínejte na fakt, že je tu i druhá stránka věci. Vaše energie, která může být rostlinami doslova vysávána. V takovém případě je třeba zakročit. S novodobými upíry nikdo žít nechce, je to tak?

Rostliny mají i stinnou stránku

Vždy se mluví jenom o kladech rostlin. Jsou hezké na pohled, jsou příjemné na vůni, stejně jako čistí vzduch a vyrábějí kyslík, nebo mohou odpuzovat hmyz a škůdce. Mají ale i svou stinnou stránku. Nejenom tu, že v noci kyslík spotřebovávají. Nelze zapomínat také na to,. že mají svou auru, která může negativně ovlivňovat celou energii vašeho domova. A vlivem toho vysávají energii i z vás. jako upír. Jaké rostliny jsou ty špatné?

Břečťan

Jedná se o velmi populární popínavou rostlinu, která sice dobře vypadá, ale zároveň platí, že jeho negativní aura je spíše na škodu, než ku prospěchu. To proto, že může přitahovat jak mnohé choroby, tak i hádky a také neshody. Je proto na místě se ho zbavit. A to co možná nejdříve.

Monestra

Vypadá zajímavě, ale škodí více, než si můžete představit. Nejenom, že negativně působí na dospělého, ale dokáže také stejně špatně působit také na děti. Jestliže mají tuto rostlinu ve svém pokoji, může být právě to důvodem, proč mají vaše děti psychické, ale i jiné problémy.

Difenbachia

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
KRÁSA A MÓDA

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
KRÁSA A MÓDA

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
DŮM A ZAHRADA

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
TIPY A TRIKY

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
ZE ŽIVOTA

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky a…

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
ZDRAVÍ

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…