David Hampl
23 října, 2017
[no_pagination]

Vědci tvrdí, že med je mimořádně účinnou složkou při léčbě mnoha zdravotních problémů, zejména pak tehdy, když je kombinován se skořicí. V tu chvíli se stává ještě silnější zbraní proti všem druhům virů.

Osvědčená přírodní kombinace

V této kombinaci dokáže snižovat hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi a mnoho dalšího. Může se to zdát nemožné, ale toto zdravé kombo je skutečně účinné a přínosné pro všechny typy nemocí.

Tyto dvě složky jsou nenákladné a snadno dosažitelné! Jejich směs může být velkou pomocí téměř ve všech zdravotních problémech!

Srdeční choroba

[hana-code-insert name='google' /]Chcete-li zachovat nebo obnovit zdraví Vašeho srdce, měli byste si připravit medovo-skořicovou pastu. Tu byste měli konzumovat např. na chleba (namísto marmelády) ke snídani každé ráno. Tato pasta totiž snižuje hladinu cholesterolu v tepnách, a vede tak k prevenci možného srdečního záchvatu.

Artritida

Připravte si zázračnou směs smícháním 2 PL medu a 1 PL skořice ve sklenici vody. Na chronickou artritidu doporučujeme konzumovat ráno a v noci. Při dlouhodobém a pravidelném užívání může tento nápoj pomoci i proti rakovině.

Infekce žlučníku

Smíchejte 2 PL skořice a 1 PL medu ve sklenici vlažné vody a každodenně konzumujte. Tímto způsobem se Vám podaří úspěšně eliminovat bakterie v žlučníku.

Cholesterol

Tato kombinace Vám pomůže snížit hladinu cholesterolu až o 10 % během pouhých dvou hodin. Vše, co musíte udělat, je namíchat 2 PL medu a 3 PL skořice do velkého šálku čaje a pravidelně ho pít.

Nachlazení

V případě chladu, chronického kašle a sínusové obstrukce užívejte 1 PL medu a ¼ PL skořice tři dny za sebou.

Bolest žaludku

Pravidelnou konzumací medu a skořice dokážete jednoduše eliminovat bolesti žaludku. Tato kombinace může být mimořádně užitečná i v případech žaludečních vředů.

Imunitní systém

Pravidelná konzumace medu a skořicového prášku také zlepšuje imunitu a chrání Váš organismus před bakteriemi a viry.

Chřipka

Španělští lékařští odborníci zjistili, že směs medu a skořice je také přínosná v případech chřipky díky antivirovým vlastnostem medu.

Ztráta hmotnosti

Konzumace sklenky vařené vody s medem a skořicí na prázdný žaludek každé ráno úspěšně povzbudí Váš proces hubnutí.

Zápach z úst

Vypláchněte si ústa směsí horké vody, lžíce medu a skořice na denní bázi a zaručujeme, že budete oplývat čerstvým dechem po celý den.

Zdroj fotografií: shutterstock.com

Sdílejte článek