Víte, že šťastné manželství se odvíjí od data narození partnerky? Toto jsou nejlepší znamení pro partnerský život! -
Menu

Víte, že šťastné manželství se odvíjí od data narození partnerky? Toto jsou nejlepší znamení pro partnerský život!

I když většina lidí říká, že horoskopům nevěří, tak si ho čas od času přečte většina z nás. Nejčastěji se jedná o horoskopy, které nám prozrazují, co nás čeká v daném dni, měsíci či roce. Znamení zvěrokruhu na nás ale dokáže prozradit mnohem více. Každé znamení je v něčem jiné a výjimečné, má své silné a slabé stránky, cíle, sny i tužby. Každé znamení je v něčem dobré a v něčem naopak špatné. Obecně můžeme říci, že znamení, ve kterém jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a zároveň ovlivňuje naše chování a názory.

Dnešní článek bude zajímavý především pro muže, neboť se společně podíváme na to, které ženy jsou podle svého znamení zvěrokruhu nejvhodnější pro manželství. Postupně se zaměříme na tři znamení, která jsou údajně pro manželství nejlepší, neboť ženy, které se narodily v těchto znameních, jsou schopny projevit vůči svému partnerovi opravdu silné emoce a bezpodmínečnou lásku.

Žena ve znamení Berana (21. 3. – 19. 4.)

Ženy narozené ve znamení Berana okouzlují muže svým atraktivním vzhledem, silným charakterem a osobností. Zároveň jsou realistické, a tak tedy vědí, co od života chtějí a očekávají, což se většině mužů velmi líbí. V neposlední řadě jsou Beranky dobrými, silnými a důslednými matkami, jejich děti tak bývají často ve svých životech velmi úspěšné. Dalšími charakteristikami, které muži v manželství se ženou velmi oceňují, jsou nadšení a zábava. Ženy Beranky tyto dvě charakteristiky splňují naprosto skvěle – pokud se pro něco nadchnou, jsou schopny s sebou strhnout i všechny kolem sebe, a zároveň nemají rády nudu a stereotyp, a tak neustále vymýšlejí nejrůznější nové aktivity a zážitky. Ženy narozené v tomto znamení mají zkrátka energie na rozdávání a zároveň je jen tak něco je nezlomí. V neposlední řadě v manželství oceníte nejen pravdomluvnost Beranek, ale také jejich sexuální vášeň.

Žena ve znamení Raka (21. 6. – 22. 7.)

Ženy narozené ve znamení Raka jsou neskutečně emocionální a nabízejí svým partnerům zcela bezpodmínečnou lásku. Ženy v Raku jsou vřelé, empatické, přátelské a stejně jako ženy narozené ve znamení Lva je schopny se pro své nejbližší zcela obětovat. Můžeme říci, že pro tyto ženy jsou v životě klíčové dva body – manželství a mateřství. Žena Rak je vždy věrnou manželkou a vzornou matkou, která dokáže vytvořit velmi příjemnou rodinnou atmosféru. Je pro ni velmi důležité, aby byl její partner skutečně šťastný. Drobným problémem může být v některých situacích jejich někdy až přílišná přecitlivělost.

Žena ve znamení Lva (23. 7. – 22. 8)

Ženy narození ve znamení Lva jsou temperamentní, energické a silné osobnosti, totéž očekávají i od svého partnera. Navíc mají Lvice velmi příjemné a přirozené vystupování, umějí skvěle jednat s lidmi. Jejich láska je hluboká a zcela nesobecká, pro své blízké a rodinu jsou schopny udělat naprosto cokoli. Lvice jsou věrnými manželkami, na druhou stranu dokáží být dost žárlivé a případnou nevěru odpustí jen výjimečně. Na druhou stranu muži jistě ocení, že pro Lvice je velmi důležitá nejen láska duševní, ale i tělesná.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Víte, co nejvíce ovlivňuje vaše chování, váš charakter a také…

Mnoho lidí si myslí, že jeho chování a jednání ovlivní třeba výchova, to kde žije, nebo to s jakými lidmi se…
ZAJÍMAVOSTI

Narození děťátka je vždy úchvatnou chvílí. A co teprve ve…

Když vznikne nový život, je to vždy něco úžasného. A co teprve když se konečně objeví na světě. Jedná se…
ZAJÍMAVOSTI

Tento muž se rozhodl natočit krásu oceánu ze svého dronu.…

Drony jsou aktuálně velmi populární, jelikož díky jim je možné zaznamenat mnoho věcí z ptačí perspektivy. Na mnoho věcí mohou přinést…
ZAJÍMAVOSTI

Tato mořská bioložka chtěla prozkoumat velryby přímo pod mořskou hladinou.…

Tajemný svět pod mořskou hladinou má svá vlastní specifika a nebezpečí – své o tom ví i mořská bioložka Hauser,…
ZAJÍMAVOSTI

Když se toto kotě dostalo do útulku, začalo se chovat…

Bylo to velmi zvláštní kotě. Když ho pracovníci útulku našli, tak se nacházelo na ulici a jeho matka byla v nedohlednu.…
ZAJÍMAVOSTI

Víte, jací doopravdy jste? Odhalí vám to velmi jednoduchý test.…

Každý člověk na světě je svým způsobem unikát, nicméně v některých aspektech charakteru a povahy jsme si podobní. Tělo nám v mnoha…