Jste vlastníkem plastových oken? Tak zkuste tento trik od výrobce a ušetříte tak spoustu peněz v zimě.

Plastová okna jsou v dnešní době již absolutně normální a většina lidí dnes nechává měnit stará dřevěná okna za nová plastová. Jsou lepší, více vydrží, lépe izolují a vypadají mnohem lépe. Co ale většina lidí o plastových oknech neví je fakt, že výrobce oken udává jeden trik na to, jak lépe izolovat váš dům a ušetřit tak za topení v zimě. Stačí jen malinko!

Další faktem je, že pokud tuto funkci nebudete využívat, okna se rychleji opetřebují a jejich životnost tak hodně klesá. Koukněte se na obrázek a uvidíte zde rozdíl mezi tím, jak to má být v létě a v zimě. Výrobce prodává okna v letním režimu.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Dříve se okna izolovala různě a hlavně v zimě. Dříví, které bylo použito na výrobu oken po několika letech začně hnít a už tolik netěsní. Používali se různé vaty, noviny, peřiny.. ale plastová okna to vyřešila. Ale jak ještě lépe jejich plusy využít? Tímto trikem.

Čtěte také: Neuvěřitelné! Tenhle hrnečkový jablečný koláč zvládnete za pár minut! A nepotřebujete k němu ani váhu, jelikož vše snadno a rychle odměříte v hrnku. A další přednost? Dokonalá chuť a rychlá příprava

Plastová okna potřebují ale také jednou za nějaký čas trošku péče a tím myslíme promazání veškerých pohyblivých železných částí a pantů. Aby nerezly a jejich výdrž byla větší.

Když se teplota venku začíná měnit a už cítíte, že není třeba doma topit, je nutné provést ještě jedno nastavení. Nastavení okna lze udělat ručně nebo pomocí imbusu.