Vlasy dělají člověka – aneb odhalte sílu skrytou ve vašich vlasech. Budete překvapena, co o vás dokážou říci

To, že šaty dělají člověka, je všeobecně známé. Věděli jste ale, že vaše vlasy mohou být také zdrojem neuvěřitelné síly? Nemyslíme sílu, kterou měl Samson ukrytou ve vlasech (po jejich ustřižení přišel o veškerou svou sílu – v tomto případě mluvíme zejména o síle v pažích). Jedná se o osobní kouzlo každého člověka, které můžete dotvořit vhodně zvoleným účesem.

Co vyjadřuje změna účesu?

Ženy alespoň jednou za život změní styl svého účesu. Obecně mění účes častěji ženy než muži, ale nemusí to být nutně pravidlem. Psychologové tvrdí, že za změnou účesu stojí vnitřní změny, které se v ženě odehrávají. To, jaký máte zrovna účes o vás tedy vypovídá nejen to, jaký je váš vkus, ale také to, jakým člověkem jste uvnitř.

Krátké vlasy

Krátké vlasy představují kreativní osobnost. Jedná se ženu, která je praktická a schopná učinit rychlá rozhodnutí. Krátkovlasé ženy jsou častokrát vůdčí osobnosti, které ale nejsou natolik důležité, aby práci a kariéru upřednostňovaly před rodinou. Spíše naopak – rodina je pro ně natolik důležitá, že jim nevadí stáhnout se do pozadí a starat se o své děti. Takové ženy jsou moudré a zároveň si chrání svou mladistvou duši po celý život.

Čtěte také: 13 tipů pro ženy v každém věku, jak vypadat o 10 let mladší jen během několika minut!

Vlasy, které pokrývají uši, ale nedosahují ramen

Ženy s takovýmto účesem jsou velmi žádané. Vypadají totiž, jakoby vyžadovaly péči každého muže, což je velmi přitažlivé. Nicméně ženy s polodlouhými vlasy nepotřebují péči nikoho jiného, jsou to dámy, které vědí, co chtějí. Nepodléhají vlivu ostatních osob a téměř vždy se jim podaří dosáhnout toho, co si vytyčily jako cíl. Pod tímto rafinovaným účesem se skrývá jemná, pečlivá žena, která ví, co chce a jemně se usmívá na celý svět.

Vlasy k ramenům nebo těsně pod ramena

Takto dlouhé vlasy ukazují ženu neuvěřitelně flexibilní a charismatickou. Na jednu stranu se jedná o ženy, které jsou schopny a ochotny bránit jiné. Na druhou stranu ale občas samy potřebují být chráněny a vyžadují to od svého okolí. Ženy s délkou vlasů k ramenům vyzařují nepolapitelnou energií, která přitahuje ostatní lidi jako magnet. Ti, kteří se nechají ovlivnit ženou s vlasy k ramenům, dělají dobře, protože takové ženy jsou rozenými psycholožkami.

Dlouhé vlasy

Dlouhovlasé ženy, které mají vlasy delší než po ramena jsou ženy, jež by si měly trochu víc věřit. Zejména by měly věřit své intuici. I tak se ale jedná o ženy přitažlivé, které jsou někdy až přehnaně poctivé. Ostatní lidé jim to ale rádi odpustí.

Našla jste se?

Podařilo se vám najít sebe samu? Sedí na vás charakteristika? Popřemýšlejte o tom, jaký účes jste kdysi mívala a popřemýšlejte nad tím, jestli se v něm odrážela i změna vašeho vnitřního cítění. Třeba už delší dobu toužíte po změně účesu – a nyní jste si mohla přečíst, co to znamená.