Vloupali se do pohřebního domu, aby natočili děsivé video, to předčilo očekávání

Pohřební ústav v Bessemeru v Alabamě v USA je rozhodně místem pro ty, kdo hledají vzrušení. Skupina několika lidí s fotoaparáty a baterkami toto místo navštívila, aby natočila strašidelné video. Opuštěná budova z roku 1992 k tomu přímo sváděla. Podle místních zpráv nebyl podnik příliš výnosný a zařízení bylo v roce 2015 uzavřeno kvůli dluhům a finančním ztrátám. Mladí lidé však netušili, co na ně uvnitř čeká…

První dojem budil hrůzu, nikdo však netušil, co nastane později
Video, které bylo zveřejněno na YouTube, zobrazuje vnitřní upořádání budovy. Rakve nebyly uloženy v zemi, ale stály na zvláštních velkých podstavcích v hale o velikosti tělocvičny. V budově byly dvě krypty, jedna byla nedostupná, druhá otevřena. Rakve byly zapuštěny do zdi a označeny číslem a písmenem. Příbuzní tam mohli položit květiny a vzdát hold mrtvým. Ve videu můžete i další artefakty:

  • oltář s vyřezávaným křížem,
  • umělé květiny,
  • těžké závěsy,
  •  červený koberec.

V místnosti, která byla kanceláří, zůstala hromada letáků, brožur a složek. V nalezených materiálech byl Memorial Mound popsán jako nejlepší místo pro věčný odpočinek: majitel se chlubil vysokými standardy a neobvyklou metodou pohřbu. V poslední místnosti však nezvaní návštěvníci zažili skutečný šok.

Čtěte také: Lahůdka všech lahůdek: vepřová krkovička pečená se zelím. Na téhle dobrotě si pochutnáte i vy!

Hledačům dobrodružství natočili děsivější video, než původně plánovali
V jedné z posledních místností byly umístěny rakve, ve kterých mrtví čekali, než budou přesunuti mauzolea. Většina rakví byla prázdná, jedna z nich ale ukrývala tělo! Na kostře zemřelého zůstalo pouze oblečení a zbytky jednotlivých tkání. Mrtvola byla zabalena do modrého plátna. Bohužel nebyly nalezeny žádné informace, které by pomohly mrtvolu identifikovat a předat ostatky rodině. Samozvaní dobrodruzi okamžitě informovali policii a uprchli z pohřebiště ve strachu, že najdou další zapomenutá těla.