David Hampl
10 března, 2020

Občas potřebujeme narychlo sehnat nějaké věci, které ovšem nikde k dispozici nejsou. Marně přemýšlíme, jak daný problém vyřešit, ale nic kloudného nás nenapadá. Představte si ovšem, že se chystáte na svatbu a na poslední chvíli vám krachnou svatební šaty. Co teď s tím? Většina žen by z toho byla v šoku a narychlo by sháněla šaty náhradní za obrovské peníze. Kdybyste ovšem znali nápad jedné ženy, která se rozhodla svou svatbu pojmout trochu netradičně, možná byste si mohli peníze ušetřit. K vytvoření nádherných svatebních šatů jí stačil obyčejný toaletní papír a pár dalších nástrojů. Podařilo se jí vytvořit něco senzačního.

Šaty z toaletního papíru

Napadlo by vás někdy, že kombinace teplé vody a toaletního papíru může vytvořit hotové zázraky? Přímo neuvěřitelné věci lze vytvořit z toaletního papíru, a to by si spousta lidí řeklo, že má tato pomůcka jen omezené množství využití. Právě naopak, když je lidská mysl šikovná a člověk má k tomu šikovné i ruce, mohou se dít učiněné zázraky. Například již zmíněná alternativa svatebních šatů z toaletního papíru je přímým důkazem.

Všem spadla brada

Jedna mladá žena, která je mimochodem matkou třech malých dětí, se rozhodla zúčastnit soutěže. Soutěž spočívala v tom, že měli za úkol vyrobit svatební šaty netradičním způsobem. Pravidla zde byla ještě konkrétnější, a proto mohli účastníci použít na výrobu jen toaletní papír, lepidlo, lepicí pásku, nit a jehlu. Myslíte si, že se z toho lze vytvořit svatební šaty? Mnoho lidí na začátku pochybovalo, ale potom jim spadla brada.

Bramborová kaše jako základ

Žena, o které jsme se výše zmiňovali, přišla na to, že smícháte-li toaletní papír s horkou vodou a lepidlem, vytvoříte hmotu, která bude připomínat bramborovou kaši. A právě z této hmoty pak lze s pomocí jehly, nitě a lepící pásky vytvořit nádherné krajkové svatební šaty. Pokud nevěříte, podívejte se na video. Fantastický výkon mladé ženy okouzlil naprosto všechny.

Sdílejte článek