Vnímejte energii svého domova. V řadě domácností se vyskytuje negativní energie v míře mnohem vyšší, než můžete zvládnout. Jak svou domácnost vyčistit od té špatné? Toto je osvědčený návod. Danou věc máte doma. -
Menu

Vnímejte energii svého domova. V řadě domácností se vyskytuje negativní energie v míře mnohem vyšší, než můžete zvládnout. Jak svou domácnost vyčistit od té špatné? Toto je osvědčený návod. Danou věc máte doma.

Na první pohled si říkáte, že je vaše domácnost dokonalá. Je uklizená, je sladěná, je moderní a nic vám v ní nechybí. Je tu ale ještě druhý aspekt, který je spojený s energií, jakou váš byt nebo dům má. Pokud převyšuje množství špatné energie, mohou se objevovat třeba pocity úzkosti, mohou se objevovat deprese, stejně jako je důvodem hádek, psychického vyčerpání, emocí a dalších jiných problémů.

Jak na špatné energie? Vyčistěte svou domácnost

Pokud jsou ve vaší domácnosti špatné energie, není nutné se hned stěhovat. Dá se jich zbavit a jak brzy zjistíte, nemusí to být ani nijak složitá věc. Pomůže vám něco, co má každý doma. Moc lidí netuší, že daná věc má i jiné možnosti použití než to, k čemu se používá naprosto běžně. Co je tím zázrakem? Je známý už od starověku a jedná se o něco zcela obyčejného. Je to sůl.

Používá se po celém světě

Jak jsme uvedli, počátky použití soli jsou v samotném starověku, kde měla také chránit od zlých energií a od duchů. Používá se však i v moderním světě. Příkladem může být Japonsko, kde je součástí celé řady rituálů, kdy se sůl dává na oltáře, dává se na polštáře, používá se v chrámech, používají ji zápasníci sumo, stejně jako je součástí celé řady modliteb.

V Japonsku ji však využívají lidé i ve zcela běžných domácnostech. Pokud jednu takovou navštívíte, tak uvidíte mističky se solí jak u samotného vchodu do domu, tak i na různých místech v samotném interiéru. To díky tomu, aby špatné energie nepronikly do domu a pokud zde nějaké jsou, aby byly ihned eliminovány a nedocházelo k energetickému znečištění.

Inspirujte se Japonskem a použijte sůl i ve své domácnosti

Připadá vám, že delší dobu nejste emocionálně ve formě a s vaší osobou se něco děje? Mohou to být zlé energie, které lze eliminovat právě s využitím soli. Jak na to? Stačí běžná kuchyňská sůl, kterou umístíte na různé místa. Základem jsou hlavně chodby kterými přistupujete do bytu. Dále to jsou i všechny místnosti ve vašem domě nebo bytě. Nezapomínejte třeba ani na koupelnu nebo toaletu, jelikož i tady se celkem dlouhou dobu zdržujete.

Jak sůl správně používat?

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
KRÁSA A MÓDA

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
KRÁSA A MÓDA

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
DŮM A ZAHRADA

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
TIPY A TRIKY

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
ZE ŽIVOTA

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky a…

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
ZDRAVÍ

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…