Vnímejte energii svého domova. V řadě domácností se vyskytuje negativní energie v míře mnohem vyšší, než můžete zvládnout. Jak svou domácnost vyčistit od té špatné? Toto je osvědčený návod. Danou věc máte doma. -
Menu

Vnímejte energii svého domova. V řadě domácností se vyskytuje negativní energie v míře mnohem vyšší, než můžete zvládnout. Jak svou domácnost vyčistit od té špatné? Toto je osvědčený návod. Danou věc máte doma.

Na první pohled si říkáte, že je vaše domácnost dokonalá. Je uklizená, je sladěná, je moderní a nic vám v ní nechybí. Je tu ale ještě druhý aspekt, který je spojený s energií, jakou váš byt nebo dům má. Pokud převyšuje množství špatné energie, mohou se objevovat třeba pocity úzkosti, mohou se objevovat deprese, stejně jako je důvodem hádek, psychického vyčerpání, emocí a dalších jiných problémů.

Jak na špatné energie? Vyčistěte svou domácnost

Pokud jsou ve vaší domácnosti špatné energie, není nutné se hned stěhovat. Dá se jich zbavit a jak brzy zjistíte, nemusí to být ani nijak složitá věc. Pomůže vám něco, co má každý doma. Moc lidí netuší, že daná věc má i jiné možnosti použití než to, k čemu se používá naprosto běžně. Co je tím zázrakem? Je známý už od starověku a jedná se o něco zcela obyčejného. Je to sůl.

Používá se po celém světě

Jak jsme uvedli, počátky použití soli jsou v samotném starověku, kde měla také chránit od zlých energií a od duchů. Používá se však i v moderním světě. Příkladem může být Japonsko, kde je součástí celé řady rituálů, kdy se sůl dává na oltáře, dává se na polštáře, používá se v chrámech, používají ji zápasníci sumo, stejně jako je součástí celé řady modliteb.

V Japonsku ji však využívají lidé i ve zcela běžných domácnostech. Pokud jednu takovou navštívíte, tak uvidíte mističky se solí jak u samotného vchodu do domu, tak i na různých místech v samotném interiéru. To díky tomu, aby špatné energie nepronikly do domu a pokud zde nějaké jsou, aby byly ihned eliminovány a nedocházelo k energetickému znečištění.

Inspirujte se Japonskem a použijte sůl i ve své domácnosti

Připadá vám, že delší dobu nejste emocionálně ve formě a s vaší osobou se něco děje? Mohou to být zlé energie, které lze eliminovat právě s využitím soli. Jak na to? Stačí běžná kuchyňská sůl, kterou umístíte na různé místa. Základem jsou hlavně chodby kterými přistupujete do bytu. Dále to jsou i všechny místnosti ve vašem domě nebo bytě. Nezapomínejte třeba ani na koupelnu nebo toaletu, jelikož i tady se celkem dlouhou dobu zdržujete.

Jak sůl správně používat?

Nelze ji jenom vzít a vysypat ji na talířek. Pokud chcete, aby měla skutečně očistné účinky, je třeba jí dát speciální kuželový tvar. Ten vznikne tím způsobem, že soli necháte chvíli na vlhkém místě, díky čemuž natáhne vodu a bude tak lépe držet tvar. Potom je třeba opatřit si kuželovou formu, která může být z keramiky jako v Japonsku, stejně jako ji máte možnost vytvořit třeba z tvrdého kartonového papíru.

Sůl ve formě dostatečně upěchujete, aby došlo k tomu, že bude mít svůj kuželový tvar. Ten následně postavte na talířek a právě ten už umístěte na vytipovaná místa ve vaší domácnosti. Sůl stojí pár korun a tak s jejím rozmístěním rozhodně nešetřete.

Udělejte také rituál Morishio

Kromě rozmístění jednotlivých solných kuželů je na místě udělat také rituál Morishio. Jde o typický japonský očistný rituál. Základem jsou talířky, které jsou postupně rozmísťovány do rohů místnosti, a to ve směru hodinových ručiček. Poté se osoba postaví do středu místnosti a řekne slova: „Matka země pod námi, slyšte moje volání. Vstupte do tohoto domu, je posvátným místem. Vstupte do tohoto domu a uzdravte každého, kdo zde žije.

Líbil se vám článek?

Tisk
DOMÁCNOST

Budete překvapeni, jak snadno a účinně vyčistit pračku během pár…

Pračka, elektronický prostředek, který nechybí téměř v žádné domácnosti. Pračka je nedílnou součástí moderního světa a chceme-li chodit do školy, zaměstnání,…
DOMÁCNOST

Víte, co by měla obsahovat vaše domácí lékárnička? Většina lidí…

Domácí lékárnička je něco, co není radno podceňovat. Vždy, když vám něco bude, do ní můžete sáhnout a vyndat ten…
DOMÁCNOST

Nebudete věřit tomu, jak snadno se zbavíte mravenců ve vaší…

Blíží se léto, doba dovolených, koupání, pobytu na zahrádce. Bohužel jednou z nepříjemností spojených s létem a pobytem v přírodě je hmyz, který…
DOMÁCNOST

Neuvěříte, co se stane, když použijete těchto 7 triků v koupelně!…

Koupelna je místem, které je vystaveno vysokým teplotám a vlhku. Proto je vystavena také mnohým bakteriím. Její čištění nikdy nebylo…
DOMÁCNOST

Víte o tom, že žijete v domě nebo bytě s…

Myslíte si, že máte dokonalý domov, se skvělou atmosférou? Na první pohled může vypadat designově povedeně, a to hlavně díky…
DOMÁCNOST

Jak vybělit kuchyňské utěrky? Pokud je na nich i po…

Bez čeho se v kuchyni neobejdete? Někdo řekne že to jsou potraviny, jiný hrnce a nádobí, další zase různé spotřebiče. Ve…