Vnučka vzala svou babičku, považovanou za ošklivé káčátko, do salónu krásy: Když vyšla znovu na ulici, nikdo ji nemohl poznat – ani lidé z jejího okolí! (VIDEO)

62letá Mary Johnsenová byla přesvědčená, že již pozbyla veškeré půvaby, kterými kdysi okouzlovala své okolí i opačné pohlaví. Stále se snižující sebevědomí babičky trápilo celou rodinu, a tak se jednoho dne její členové rozhodli prostě jednat. S nápadem dopřát babičce kompletní makeover přišla vnučka a způsob, jakým to provedla, nakonec přiměl paní Johnsenovou znovu uvěřit, že je krásná. Když viděla tu změnu v zrcadle, nedokázala se v něm poznat a oněměla úžasem.

Krása a ženy v pokročilém věku

S narůstajícím věkem dochází zejména u žen k úbytku sebevědomí zejména s ohledem na vzhled. Vlivem fyziologických změn se nápadně mění zejména tělesná konstituce. Mnoho žen tak přestane o svůj zevnějšek dbát a smíří se s tím, že jejich bývalá krása je již nenávratně pryč. Ve skutečnosti se však nikam neztrácí, jak také dokazuje případ Mary Johnsenové. Právě ona je tím správným důkazem, že jak vnitřní, tak vnější krása zůstávají s člověkem po celý život, jen je o ně zkrátka potřeba pečovat.

Ze zasloužilé babičky prvotřídní dámou

Aby svou babičku přesvědčila, že je stále krásná, rozhodla se vnučka Mary Johnsenové přihlásit ji do velmi populárního pořadu Christophera Hopkinse, který je zaměřený právě na transformace vzhledu, Hopkins dosahuje neuvěřitelných výsledků při používání běžných kosmetických a kadeřnických procedur díky důvtipu a instinktu, jejichž prostřednictvím dokáže dobře odhadnout, jakým způsobem lze u konkrétního člověka zkombinovat účes a make-up tak, aby vypadal dokonale.

Čtěte také: Toto mě překvapilo! Jezte každý den po dobu 40 dnů zázvor a toto se stane s vaším tělem!

Výsledek proměny byl neuvěřitelný

Mary se o plánu své vnučky dověděla až na poslední chvíli, takže z celého procesu nebyla nervózní, pouze velmi překvapená. Poté, co vizážista dokončil svou práci, při níž jí vytvořil zcela nový moderní účes doplněný vkusným líčením. Když se Mary pak uviděla v zrcadle, nemohla se poznat – z odrazu se na ni díval zcela nový člověk. Na příkladu Mary můžete vidět, že krásnou může být žena jakéhokoliv věku, je potřeba o sebe jen pečovat vhodným způsobem, a hlavně věřit sama sobě.