David Hampl
22 listopadu, 2019

V jehličnatých lesích se povaluje obrovské množství šišek. Většinou kolem nich jen procházíme a nevěnujeme jim žádnou pozornost. Přitom ani netušíme, co všechno krásného z nich jde vytvořit, když člověk chce. Podívejte se na inspirující obrázky a pusťte se do práce.

Vánoční výzdoba

Blíží se Vánoce, se kterými jsou spjaty ozdoby, výzdoby a nejrůznější dekorace. Mnohdy stačí zajít do obchodu a vybrat si. Obchody nabízejí obrovské množství dekorací, které krásně vyzdobí váš dům či byt. Takové dekorace ovšem mnohdy stojí více, než si dokážeme představit. Pokud tedy chcete vánoční výzdobu, ale zároveň nechcete utratit zbytečně moc peněz, musíte se poohlédnout po jiném řešení.

Pomohou vám zhubnout

Nápadů je samozřejmě velké množství. Lidé po celém světě jsou šikovní a rádi se o své nápady dělí s uživateli. Mnohdy je tak inspirují k dalším krásným výtvorům, které pohladí naše oči. Pokud ovšem nevíte, který z nich si vybrat, máme pro vás řešení, u něhož dokonce shodíte i nějaký ten kilogram.

Stačí vzít pytel a vyrazit do nejbližšího jehličnatého lesa na šišky. Nasbíráte plný pytel šišek, nadýcháte se čerstvého vzduchu a krásnou procházkou prospějete svému tělu, které přes Vánoce dostane jistě zabrat. Můžete s sebou vzít děti, které se jistě o naplnění pytle šiškami postarají. Pokud jich nasbíráte hodně, můžete je využít také jako palivo do kamen. Přes zimu tak nezmrznete a užijete si teplou atmosféru Vánoc.

Inspirujte se fotografiemi

Doma šišky vysypejte a důkladně je proberte. Doporučujeme nechat si jen ty opravdu dobré a neporušené. Následně je prohlédněte od brouků a hmyzu, ať vás o Vánocích nic nepřekvapí. Poté se jen dejte do práce. Inspirací vám mohou být níže uvedené fotografie, kterých není opravdu málo. Sami se pak můžete na internetu pochlubit vlastními výtvory, kterými třeba inspirujete ostatní.

Sdílejte článek