David Hampl
7 března, 2020

Toužíte po krásné štíhlé linii, ale ona stále ne a ne přijít? Čekáte na ni pěkně doma v teplácích u televize a doufáte, že jednoho krásného dne vám zaklepe na dveře? Nebo jste aktivní, snažíte se sportovat, držet diety atd. a štíhlá linie stále i tak nepřichází? Touha po krásném těle je v dnešní době už samozřejmostí, protože všude kolem sebe vidíme ideály krásy. Krásné sexy ženy s plochým bříškem a pěkným zadečkem, namakané chlapce s pořádnými břišními svaly, no prostě krásné lidi plné energie. Každý chce vypadat jako oni. Jenže tato štíhlá a vypracovaná linie něco stojí, a my vám dnes prozradíme, co pro to musíte udělat.

Ideál krásy všude kolem

Všude se píše, že ke štíhlé linii musíte pravidelně cvičit, držet diety a mordovat se posilovně nebo někde běháním v terénu či na běžeckém páse. Samozřejmě je to pravda, pohyb je potřeba, neboť naše tělo je k pohybu uzpůsobené. Pokud tedy budete stále sedět doma v teplácích a čekat, linie se nedostaví. Pohyb ovšem není jediný, co musíte pro zdraví a štíhlou linii dělat. Velmi podstatný je také jídelníček.

Jste to, co jíte

Možná vás to překvapí, ale právě změnou jídelníčku lze dospět k opravdu zásadním změnám vaší postavy a celého organismu. Jde ovšem o razantní krok, který zasáhne do celého vašeho života. Musíte být proto opravdu rozhodnutí, že zhubnout chcete, jinak to nemá smysl. Můžete také vyzkoušet geniální recept na nápoj, který vás při pravidelném užívání zbaví nadbytečných kilogramů a zásob tuku.

Příprava a užívání

K jeho přípravě budete potřebovat: 1 citron, 1 hrst petržele, strouhaný zázvor, lžičku jablečného octa, lžičku skořice, med a půl litr vody. Dejte do vody nechat vařit zázvor a petržel. Jakmile vychladne, přidejte další složky. Pořádně promíchejte a pijte vždy půl hodiny před spaním. Každý druhý den si připravte nápoj nový. Za několik dní vám rapidně ubyde tuku a vaše hmotnost se sníží. Když k tomu ještě přidáte zdravý pohyb a zdravější stravu, dosáhnete svého vytouženého cíle, luxusní postavy jako z reklamy.

Sdílejte článek