Všichni byli přesvědčeni, že je těhotná. Místo dítěte našli v břiše hroznou věc

Těhotenství je nádherné období v lidském životě, protože je to příprava na nový život. Téměř každá žena touží po vlastním dítěti, a z toho důvodu se těhotenství nemine. Naroste bříško, jdou slyšet ozvěny a časté kopání do vnitřní břišní stěny. To se malé stvoření ozývá, že už je tady a těší se, až vykoukne ven na svět. Všichni ženě fandí a spolu s ní se těší na malé miminko. Starají se o ní a pečují, protože ví, že s velkým bříškem musí být opravdu opatrná. Někdy ovšem věci nejsou takové, jak ve skutečnosti vypadají. Příkladem je tato mladá žena, o které si všichni mysleli, že je těhotná. Ona mezitím v břiše ukrývala děsivou věc.

Velký balón

Že je tato 35letá žena těhotná napadlo všechny, kteří při pohledu na ni spatřili velké bříško. Opravdu to vypadalo, jako by každou chvíli měla čekat dítě. Pravda byla ovšem úplně jiná. Až teprve lékaři odhalili, co po celou dobu žena ve svém břichu nosila. Odhalení to bylo vskutku děsivé a nikdo by to ani v nejhorším snu nečekal. Těhotné ženy by měly dbát o zdraví a pohodu po celou dobu těhotenství. Tato žena to však měla jinak, a proto není zářným příkladem.

3 litry vína denně

Žena britského původu byla po mnoho let závislá na alkoholu. Možnou příčinou toho byl fakt, že 5 let pracovala jako barmanka a denně tak vypila až 3 litry vína. Bylo to pro ni rozptýlení, ale nikdo si bohužel nevšiml, že tento životní styl hraničí se závislostí. Z toho důvodu byli všichni její přátelé opravdu šokováni, když ji spatřili s velkým břichem. Nikdo by totiž nečekal, že by tak nezodpovědně chtěla přivést na svět dítě.

Čtěte také: Slupky od cibule nevyhazujte! Budete překvapeni jak dají se skvěle využít a jaké mají účinky

Tekutina místo dítěte

Nakonec se ale smířili s tím, že je zřejmě opravdu těhotná, protože bříško už vypadalo na poslední měsíc těhotenství. Pravda byla odlišná, což zjistili až lékaři v nemocnici. Žádné dítě totiž v bříšku neměla. Místo toho jí začaly natékat játra, právě z důvodu nadměrného příjmu alkoholu. Vzniklo z toho vypouklé břicho, které obsahovalo až 23 l tekutin. Muselo to být odstraněno, jinak hrozilo to nejhorší. Poškození už bylo velmi vážné, takže záchrana jater nebyla možná. Zakázali jí tedy pít, ale je těžké odhadnout, zda to žena vydrží. Pevně doufáme, že ano.