Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta mlékem s TOUTO látkou v kojenecké láhvi! – Tento případ šokoval každého

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré i špatné. Ne v každé rodině panuje idylická atmosféra, tím spíše, když příslušníky rodiny z tohoto příběhu cloumá zlost, která přeroste v pokus o vraždu. Namísto dialogu totiž zavládne předstírání a lhaní, které ničemu nepomůže. Navíc to, že se k něčemu schyluje, se nedalo předvídat, navenek totiž vypadalo vše v nejlepším pořádku. Až do chvíle než vzala jed do ruky!

Příliš skrytého napětí

Co vedlo k takové tragédii? Příliš skrytého napětí pod jednou střechou. Devatenáctiletá dívka nakonec nedokázala překonat to, že by její bratr mohl být šťastný se svou snoubenkou a jedenáctiměsíčním batoletem, které s nimi trávilo až příliš času. Dívku nakonec přemohlo neustálé obtěžování a narušování vlastního soukromí malým dítětem. Se svými pocity se ale zbytku rodiny nikdy nesvěřila. Namísto toho se rozhodla pro radikální řešení a chtěla se konečně otravného dítěte zbavit.

Babička odhalila záměry vlastní dcery

Ne všichni však byli v rodině nevšímaví. Babičce vnučky bylo chování dcery podivné, věřila svým instinktům, proto začala svou vlastní dceru sledovat. A nestačila se divit. Ve zprávách, které její dcera Sarai Rodriguez-Miranda psala příteli, bylo tolik nenávisti vůči nevinnému dítěti. Nenávistí to však neskončilo, v jedné textovce se dokonce dcera rozepsala, jak by se mohla zbavit dotěrného dítěte navždy.

Čtěte také: Zjistěte důvod, proč jsou babičky z matčiny strany pro děti nejdůležitější osobou v jejich životě!

Jed v kojeneckých lahvích

Ihned poté, co si babička zprávu přečetla, běžela k lednici, kde odhalila kojenecké láhve se zelenkavým obsahem na dně. V mléce byly rozdrcené pilulky, které měly dítě sprovodit ze světa. Neváhala proto ani minutu, vnučku odvezla hned na vyšetření do nemocnice a dceru udala policii. Naštěstí děťátko bylo zcela v pořádku, otráveného mléka se totiž ani nedotklo. Dcera naopak putovala rovnou do policejní cely.