Vyberte botu, která se Vám nejvíce líbí a zjistěte o sobě něco zajímavého. Každá žena má jedno stejné tajemství, které …

Rozličnost povah a široké spektrum charakterů lidí dělá tento svět pestrým a v mnohém i zajímavým. Už od pradávna se psychologové zabývají vlivy, které naši povahu a osobnostní rysy vytvářejí nebo mění. Nemenší zájem však mají i o takzvaná vodítka nebo věci či situace, ke kterým podvědomě inklinujeme, na základě čehož prozradíme o svém nitru něco víc.

Dá se to i prostřednictvím výběru bot? Přesvědčte se sami díky následujícímu testu, který můžete brát jako zábavu nebo zajímavost. Výsledek Vás skutečně překvapí!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Říká se, že člověka můžeme blíže poznat i prostřednictvím knih, které čte nebo lidi, se kterými se stýká. Známé jsou i zajímavosti týkající se povah žen, které můžeme vyčíst na základě výběru rtěnky či parfému. V následujícím testu máte možnost vybrat si jeden z modelů bot, které o Vás prozradí více. Možná budete překvapená, jak na Vás výsledek testu sedí.

Čtěte také: Také tak moc milujete tradiční český trdelník? No tak si ho pojďme připravit, hezky v pohodlí našeho domova!

Poznejte sama sebe!

Dívčí snílek

Velmi ráda se vytratíte do země fantazie a snů, které jsou výsledkem Vaší nesmírné kreativity. Vaše přirozená křehkost a pozitivní pohled na svět z Vás dělá už na první pohled milou a sympatickou osobu. Věříte ve šťastné konce a zázraky, očekáváte prince na bílém koni a naděje pro Vás umírá až poslední. Toto na první pohled naivní vnímání světa je jen odrazem Vaší věčně dětské duše, kterou Vám ostatní mohou jen závidět. Instinkt a intuice jsou Vaší silnou stránkou a velmi dobře to víte. Právě proto si zvyknete rozhodovat na základě hlasu Vašeho srdce, které Vás nikdy nezklame.

Aristokratka

Máte v sobě přirozený šarm a dar vypadat skvěle i v obyčejných teplákách. V každé situaci si zachováváte jakousi záhadnou aristokratičnost a máte přirozenou autoritou i v neznámém prostředí. Muži jsou z Vás mírně vykolejení, což jim však nebrání zasypávat Vás pochvalnými řečmi a komplimenty. Vaší slabou stránkou je fixace na materiální svět, ale nikdo z nás není ideální, že? Potrpíte si na kvalitní věci. I v nejtěžších životních chvílích držíte svá záda narovnaná a hlavu máte nahoru, což je známkou velmi silné osobnosti.

Ideální žena

[hana-code-insert name=’google‘ /]Možná je popis ideální ženy trošku nadnesený, v praxi jste však zosobněním skvělé ženy, která je vhodná do kočáru i do vozu. Právě díky Vašemu charismatu, sympatické tváři a přátelskosti si Vás oblíbí ženy i muži. Umíte se bavit, být reprezentativní i dobrá matka, a to vše v jedné osobě. Svou srdečností vytváříte teplo domova a zároveň jste skvělou hospodyňkou. Dbáte o čistotu a pořádek a není člověka, který by se ve Vaší blízkosti necítil pohodlně. Vaše upřímnost a bezprostřednost z Vás dělá osobu, která zůstává v srdcích lidí na celý život.

Lamačka srdcí

Samozřejmě to s tím lámáním srdcí nemyslíme špatně, jste však záhadnou ženou, která si dokáže omotat asi každého muže. Skutečná osudová žena, která však není typickou hospodyňkou v domácnosti, ani tuto pozici od Vás nikdo nečeká. Zvyknete si být i panovačná, ale zároveň jste silnou osobností, která se nebojí výzev ani nástrah života. Vše zvládáte s noblesou a nikdy lidem nedovolíte, aby z Vás četli jako z otevřené knihy. Charakterizuje Vás láska k potěšení, rozkoši a pěkným věcem. Nevýhodou Vaší krásy a nesmírné inteligence a chytrosti je existence množství lidí, kteří Vám je závidí a nepřejí.

Hostitelka

Není oddanější manželky i matky, než jste Vy. Nejvíce Vás vystihuje láska k rodině a blízkým, pro které byste snesli i modré z nebe. Způsobuje Vám nesmírnou radost, když se o druhé můžete postarat a zajistit jim teplo domova. Typická dobračka, jíž však zejména v mládí kvůli naivitě mohlo být ublíženo. To Vás však neodrazuje od toho, abyste v lidech stále viděli jen to nejlepší. Sobeckost bychom ve Vás hledali marně, proto jste často i vrbou pro mnohé blízké.

Múza

S nejvyšší pravděpodobností jste umělkyně nebo máte k umění velmi blízko. Váš svět je zcela odlišný od světa jiných lidí a přesně takto Vám to vyhovuje. Vaše myšlenkové pochody a činy mohou být pro mnohé záhadou, no kontroverze, kterou vzbuzujete, Vás docela baví. Nechcete jít s proudem a vybíráte si často náročnější životní cesty. Jste jakýmsi nepolapitelným vánkem, který dokáže mužům pobláznit hlavu tak, jako žádná jiná žena. Usadit se nebo být žena v domácnosti není pro Vás to pravé ořechové. Raději se oddáváte nepoznaným věcem, cestování nebo kreativním činnostem.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Řekli o botách…

Boty se už odpradávna spojují i ​​se ženskou záhadností a jsou centrem zájmu nejen módních návrhářů. Přinášíme Vám i 7 známých výroků o botách, které pocházejí od slavných osobností.

„Nevím, kdo vynalezl podpatky, ale všechny ženy světa jsou mu velmi zavázány.“
– Marilyn Monroe

„Ženy jsou rozděleny do dvou skupin, na vysoké podpatky a baletky. No ne ve smyslu výběru obuvi, ale ve vztahu samých k sobě a ke svému životu.“
– Marc Jacobs

„Nemůžete věnovat příliš mnoho pozornosti obuvi. Mnoho žen nepovažuje boty za tak důležitý element, ale pravdou zůstává, že skutečným znakem elegance dámy je to, co má na nohách.“
– Christian Dior

„V životě ženy by mělo být místo na boty, ve kterých se nesmírně těžko chodí, ale velmi jednoduše si s nimi získá srdce lidí.“
– Evelyn Chromčenko

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]“I když spadnete do chudoby, dáma by se nikdy, nikdy neměla odvážit jít ven v opotřebovaných botách s omšelým podpatkem. Prosté šaty – ano, skromné ​​manžety – ano, jednoduchý klobouk – ano, ale vždy pořádné boty!“
– Tatiana Tolstaja

„Obuv mění řeč Vašeho těla. Dokáže Vás povýšit fyzicky i psychicky.“
– Christian Louboutin

„Levné boty – špatná ekonomika. Nikdy nešetřete na hlavní věci: obuvnickém průmyslu – to je základ Vašeho šatníku.“
– Giorgio Armani

Tak co, dozvěděli jste se o sobě něco zajímavého? My totiž ano!