Vyberte kočku, která se první dostane k misce, a zařadíte se k elitní skupině lidí, kteří jsou bystří a dokáží snadno vyřešit jakékoliv úkoly. Vypadá to jako jednoduché dětské bludiště, ale zdání může klamat

Máte rádi výzvy a vždy se snažíte překonávat sebe samé? Chcete vyzkoušet něco, na co spousta lidí neměla odvahu? Chcete se zařadit do skupiny velmi malého okruhu lidí, kterým se podařilo tuto hádanku vyřešit? Tak na nic nečekejte a pojďte vyzkoušet úkol, který jsme si pro vás dnes připravili. Možná se vám na první pohled bude zdát velmi jednoduchý, ale nenechte se zmást, jednoduchý rozhodně není. Jde v něm o to, abyste zjistili, která ze 3 koček se jako první dostane k misce s jídlem. Pokud máte rádi kočky nebo je máte doma, pak jistě víte, že mají neustále hlad a jakmile se něco šustne, hned jsou u vás. Nakrmte kočky a zařaďte se k elitě.

Nakrmte kočku

Tato hádanka vypadá velmi lákavě, neboť bludiště je velmi oblíbenou formou hádanek. Zejména děti si rády hledají cestu v bludišti a nacházejí ty nejrychlejší cesty. Vraťte se na chvíli do dětských let a vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste se proháněli po bludišti vy. Pokud se na to necítíte, vezměte si na pomoc vaše děti, jistě vám s radostí pomohou najít cestu k misce a kočičku nakrmit.

Nevhodné pro děti

Tato hádanka má ovšem jednu velkou nevýhodu, na kterou možná časem přijdete. My vám ji však řekneme už teď. Pouze jedna kočka z těchto tří se totiž k misce dostane, to znamená, že ostatní kočky budou bez jídla a zřejmě to tak i zůstane. Z toho důvodu raději zkuste hádanku bez dětí, protože by to pro ně mohlo být hodně drastické a kruté.

Čtěte také: Itálie přichází s unikátním a hlavně velmi přísným zákonem, který se týká zvířat. Hrozí vysoká pokuta, ale i vězení. Souhlasíte s ním, nebo je naopak přes čáru? Podívejte se, čeho přesně se týká

Překonáte rekord?

Najít tu správnou cestu a vítěznou kočku většině zabralo dost času, nicméně průměrná doba nalezení té správné cesty je 18 vteřin. Těm nejrychlejším to pak trvalo kolem 5 vteřin, ale to už zřejmě byli opravdoví profíci. Možná se vám to podaří rychleji a zařadíte se tak do opravdu úzké skupiny výjimečných lidí. Pokud se vám to nepodaří ani po nějaké době, podívejte se na správné řešení, které uvádíme na další fotografii.