Vyberte nejšťastnější partnerský pár a zjistěte, jak se chováte ve vztahu vy a jaké jsou vaše dobré stránky, a co je hlavním negativem.

Toužíte po partnerském životě, ale nejste si jistí, jak se budete ke své drahé polovičce chovat? Zajímá vás, jak to chodí ve vztazích a chtěli byste se v této oblasti o sobě něco dozvědět? Trápí vás vaše současné partnerské soužití a potřebovali byste zjistit, co děláte ve vztahu například špatně? Nemusíte hned chodit k terapeutovi, ale vyzkoušejte metodu, která vám může prozradit, jak se ve vztahu chováte a co možná děláte špatně. Jakmile to budete vědět, snadno to pak budete moci změnit. Vyberte nejšťastnější pár z obrázku a přečtete si charakteristiku. Je to rychlé, snadné a zaručené.

První pár

Pokud jste zvolili za nejšťastnější pár číslo jedna, pak je zřejmé, že vás vztah je stále plný vášně a ohně. Obrovskou výhodou je, že ho také dokážete v této fázi zachovat, aniž byste to nějak veřejně ventilovali. Nehledíte na okolí a žijete si partnerem váš nádherný milostný život plný romantiky, vášně a vzájemné úcty.

Druhý pár

Pokud jste zvolili za nejšťastnější pár číslo dvě, pak se jedná o velmi zajímavou volbu. Váš vztah je charakteristický tím, že ani jednomu z vás nedělá problém projevovat svou vzájemnou lásku na veřejnosti a je vám jedno, co si ostatní myslí. Na druhou stranu vás těší zájem ostatních, kteří o vašem vztahu vědí téměř vše. V tomto je ovšem nutné být opatrní, protože někteří by všech těchto informací mohli zneužít. Vztah je především o vás samotných, a proto omezte raději omezte sdílení na veřejnosti.

Čtěte také: Gratinované brambory na ukrajinský způsob: Když jednou toto jídlo ochutnáte, nebudete věřit, že se v něm nenachází žádné maso!

Třetí pár

Pokud jste zvolili za nejšťastnější pár číslo tři, pak jste oba dva ve vašem vztahu zralými lidmi, kteří si vzájemně důvěřují a vědí, co od života chtějí. Na okolní názory a připomínky neberete ohledy a žijete si bok po boku naplnění láskou a vzájemnou úctou. Hledíte jen svou partnerskou budoucnost a víte, že spolu zažijete jen to nejlepší. Pravděpodobně jste tím nejšťastnějším párem.