Vyberte si jeden z klíčů a my vám prozradíme, co byste si měli uvědomit! Jednoduchá volba na základě vašich vnitřní pocitů odhalí mnoho zajímavých věcí. Co vás charakterizuje? -
Menu

Vyberte si jeden z klíčů a my vám prozradíme, co byste si měli uvědomit! Jednoduchá volba na základě vašich vnitřní pocitů odhalí mnoho zajímavých věcí. Co vás charakterizuje?

Podívejte se pozorně na obrázek. Který z klíčů se vám líbí nejvíce? Právě to o vás totiž může leccos prozradit. Jedná se o typ psychologického testu, který vás zase dokáže seznámit sami se sebou. Podle toho, který z klíčů si vyberete, si po přečtení vysvětlení něco uvědomíte. Tak jen do toho. Zvolte si klíč, který se vám nejvíce líbí, nebo jednoduše ten, který vám zrovna padne do oka.

Klíč č. 1

Vybrali jste si hned první klíč? Pak byste si měli uvědomit, že jediný způsob, jak vyhrát nad hloupými lidmi je ten, vůbec si s nimi nezačínat. Pokud se budete tohoto pravidla držet, tak zjistíte, že pravidlo „moudřejší ustoupí“ není jen slovní frází.

Klíč č. 2

Výběr tohoto klíče vám pomůže připomenout si, že není potřeba se ohlížet do minulosti. Protože člověk, který chce být opravdu šťastný, zapomíná na věci a křivdy, které se mu v minulosti staly. Místo toho se soustředí na přítomnost a na věci, které ho ještě mohou potkat.

Klíč č. 3

Zvolením tohoto klíče zjišťujete, že se příliš zajímáte o názory ostatních. Bojíte se, že se lidé za vámi smějí právě vám? Pak byste si měli uvědomit, že mnohem důležitější je to, co si o sobě myslíte vy sami než to, co si o vás myslí ostatní. A tím byste se také měli řídit.

Klíč č. 4

Pokud jste si vybrali klíč s označením 4, pak možná žijete v prostředí, které vás příliš nechápe. To způsobuje vaši frustraci. Měli byste se řídit tím, že ten, kdo nechápe vaše mlčení, nepochopí ani vaše slova.

Klíč č. 5

Poslední z klíčů, klíč č. 5 je určen pro ty, kteří jsou už unaveni zdoláváním různých překážek na své cestě za cílem. Pokud takovou cestu najdete, pak se zřejmě nebude jednat o cestu, ale spíše o slepou ulici. Ne nadarmo se říká, že cesta může být cíl.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tomuto chlapci nedali oběd, protože neměl peníze – jeho spolužák…

Malý Cayden je skutečně chlapcem, na kterého mohou být rodiče právem pyšní. A to z důvodu, co udělal. Jeho spolužák ve…
ZE ŽIVOTA

Mladá žena se po nehodě probudí. Ještě ale neví, že…

Někdy se život změní doslova během jediné minuty. Důležité ale je dokázat každou životní tragédii překonat a přizpůsobit se tomu,…
ZE ŽIVOTA

Šokovaný farmář nalezl vajíčko, které bylo dost větší než ostatní.…

Matka příroda dokáže někdy vytvářet podivné kreace. Nejspíš má i smysl pro humor, jelikož někdy je s podivem, jaké zvláštnosti umí…
ZE ŽIVOTA

Ivana Gottová promluvila o odchodu svého manžela. Její slova jsou…

Celý český národ naprosto šokovala zpráva o smrti zlatého slavíka Karla Gotta. Ten zemřel v noci 1. října ve věku 80…
ZE ŽIVOTA

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů!…

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po…
ZE ŽIVOTA

Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se…

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se…