Vyberte si jednoho andílka a dozvíte se tajemství o vaší budoucnosti. Stačí jedna jediná jednoduchá volba a nahlédnete nejenom do svého nitra, ale zjistíte i to, co vás v blízké i daleké budoucnosti čeká

Chybí vám v životě radost a další pozitivní emoce? Prožíváte dlouhodobé krize, které vás neustále táhnou ke dnu, a vy se ne, a ne konečně vyhrabat ze všech problémů? V takové situaci se snadno může ocitnout kdokoliv. Zvlášť pokud se v našem okolí točí negativní energie a nemáme možnost se vymotat ze začarovaných kruhů neustálých hádek a problémů, je velmi těžké nacházet v životě pozitivní momenty.

Nikdy ale není pozdě na změnu. A často to ani nemusí být nic složitého. Možná jde jen o to zastavit se, nově se nadechnout se vykročit do dalšího života s tím, že odmítáte všechno negativní a vědomě si volíte dobré věci. K tomu vám mohu pomoci i obrázky těchto andílků. Dokáží do vašeho života přinést pozitivní energii a pomohou vás nasměrovat správným směrem. Jednoduše si jednoho z nich vyberte a poté si přečtěte, co dobrého vás v brzké budoucnosti čeká.

Andílek číslo 1

Tento andílek je patronem lásky. Pokud jste si vybrali právě tohoto andílka, pak se můžete těšit na zcela novou lásku ve vašem živote. Nemusí to nutně znamenat, že potkáte někoho nového, ale i váš aktuální partnerský vztah se může proměnit a nastoupit na cestu větší láskyplnosti a odevzdanosti jeden druhému. Můžete také očekávat nějaké milé překvapení od partnera, které vás ubezpečí o jeho lásce.

Čtěte také: Káva zabíjí a ničí vaše zdraví – také znáte hlavní mýty kolem nejpopulárnějšího nápoje? Podívejte se na řadu věcí doopravdy. Překvapí vás, že v mnohém je šálek kávy dokonce i prospěšný. V čem?

Andílek číslo 2

Jedná se o andílka radosti. Věští vám jen tu nejlepší budoucnost plnou krásných a pohodových emocí. V nejbližší době vás čeká milá událost, která vás vytrhne z chmur a depresí. Konečně se zase po dlouhé době budete moci svobodně nadechnout a užívat si života.

Andílek číslo 3

Třetí andílek je symbolem splněných přání. Nosíte nyní v srdci nějakou tajnou touhu, která vám nedá spát, ale víte, že se asi nikdy nesplní? Neztrácejte naději, zdá se, že vše je na dobré cestě! Už brzy se stane něco naprosto úžasného, co vám doslova vyrazí dech. Nemusíte se tedy bát, o všechno už je postaráno a vy se jen můžete těšit na dokonalé překvapení.

 Andílek číslo 4

Tento andílek s sebou přináší zvědavost a vzrušení. Váš život se v blízké době velmi změní. Zmizí nuda a šeď obyčejných dní a vám se otevřou zcela nové a nečekané možnosti. Dočkáte se mnoha překvapení, která ale budou velmi příjemná a umožní vám zažít nové věci.

Andílek číslo 5

Tento andílek vám říká, že se nemáte čeho bát a jít si za svými sny a touhami. Přináší zcela novou inspiraci do vašich projektů a slibuje netušené možnosti. Pokud nyní stojíte před životní křižovatkou, nebojte se vykročit kupředu, čeká vás jen úspěch. Udělejte všechno, co už dlouho odkládáte, lepší příležitost už nebude.

Andílek číslo 6

Připravte se na příval klidu, pokoje a harmonie. Rozbouřené vztahy, složitá pracovní situace, nemoc nebo další potíže, to vše odpluje pryč jako mávnutím kouzelného proutku. Nedělejte si starosti kvůli problémům, brzy se vše vyřeší pro vás tím nejvýhodnějším způsobem. Těšte se na období, kdy budete moci relaxovat a čerpat ztracené síly.

Andílek číslo 7

Těšte se na dobré zprávy. Tento andílek je poslem pozitivních věcí. Konečně se vyřeší potíže, které vás již dlouho pálí. Budete se cítit o mnoho lépe a řada věcí odejde pryč i bez vašeho přičinění.

Andílek číslo 8

Čeká vás ohromný úspěch. Je jedno, zda půjde o oblast pracovní nebo soukromou, ale můžete se těšit na dokončení mnoha záležitostí, které se dlouho zdály být nad vaše síly.