Vyberte květinu a řekneme vám, co si o vás lidé za vámi myslí! Buďte opatrní, bude to velmi drsné!

Věříte na osud nebo horoskopy? Máte rádi psychologické testy, které vám mohou pomoci poodhalit pravou podstatu vašeho života a posílit tak vaši sebedůvěru? Chcete vyzkoušet test, který se objevuje velmi málo, ale k dnešní době se skvěle hodí? Zejména krásné ženy z něj budou mít jistě radost, protože si budou moci vybrat jednu z nádherných květiny. Květiny se začínají opět objevovat všude kolem nás a měli bychom si jich vážit. Říká se totiž, že podle výběru květiny se pozná, co jsme za lidi. Pojďme si to tedy vyzkoušet alespoň prostřednictvím malého psychologického testíku. Vyberte si z fotografie jednu květinu a následně si přečtěte charakteristiku vašeho výběru. Možná budete překvapeni, co o sobě zjistíte.

První a druhá květina

V případě, že jste si vybrali první květinu, pak jste morální a velkorysou osobnosti. Žijete příkladný život a jste velmi vytrvalí, a tak trochu perfekcionisty. Kontrast s vašim okolím je ovšem velmi velký a umíte být dosti emotivní a rádi ukazujete, co cítíte.

V případě výběru květiny číslo dva, jste vášnivou a pravdomluvnou osobou. Jste velmi odpovědní a rádi se staráte o druhé. Vaše slovo má váhu a lidé vám důvěřují, poslouchají vás a respektují.

Čtěte také: Běžná potravinářská folie má více způsobů využití, než jenom ten klasický

Třetí a čtvrtá květina

V případě, že jste si vybrali květinu s číslem tři, pak jste velmi přemýšlivou a inteligentní osobou. Vaše myšlení je velmi logické a vždy dokážete najít rozumná řešení na jakýkoliv problém. Nemáte rádi povrchní lidi a vždy se snažíte přátelit pouze s těmi, kteří dokáží rovněž dobře přemýšlet.

V případě výběru květiny číslo čtyři, jste trochu výstřední a filozofující osobou, která ráda nad věcmi přemýšlí. Dost často jste osamělí, nicméně jste velmi zajímavou osobností, která dokáže zajímavé věci díky svým intuitivním schopnostem.

Pátá a šestá květina

V případě výběru květiny číslo pět, jste dominantní a spolehlivou osobou, která je velmi často viděna jako silná a milující bytost. Dokážete všechno vyřešit, ale těžko odpouštíte.

V případě výběru květiny šest, jste okouzlující a energickou osobou, která má spoustu energie a je velmi laskavá. Jste veselá, přímý člověk, a mnoho lidí vám vaši veselost závidí. Vždy jste v souladu se svým okolím a sebou samým.

Sedmá, osmá a devátá květina

V případě výběru květiny číslo sedm, jste klidnou a šťastnou osobou, která je opravdu vyvážená. Musíte být ovšem opatrní, protože lidi mají tendenci vás rychle soudit. Nestresujete se a vždy stojíte nohama pevně na zemi. V případě výběru květiny číslo osm, laskavou a citlivou osobou, která je velmi přátelská a velmi snadno získává nové přátele. Jste velmi populární osoba.

V případě výběru květiny číslo devět, jste úspěšnou a optimistickou osobností, která vidí život jako obrovský dar. Dokážete si užívat života v každém okamžiku a nikdy nelitujete toho, co jste zažili. Rádi podporujete své blízké a přátele, aby svět viděli lépe.

Tak co, našli jste svoji květinu a sedí k vám daná charakteristika? Pokud ano, pak s tím možná souzníte. Pokud ovšem ne, pak si z toho nic nedělejte. Třeba se vám prostě dnes jen líbila jiná květina. Vyzkoušejte si test třeba za pár dnů a trefíte se do své charakteristiky. Hlavně nezoufejte a žijte naplno v každém okamžiku.