David Hampl
6 února, 2020

Ve chvíli, kdy se musíme pro něco důležitého rozhodnout, vkládáme většinou velkou víru do našeho podvědomí, které ví přesně, co máme dělat. Mnoho lidí to ovšem vůbec neví, resp. není si toho vůbec vědomo a většinou konečné rozhodnutí přikládá svému racionálnímu myšlení. Ve skutečnosti může za naše rozhodnutí právě podvědomí, které je přímo spojeno s hloubí duše. Dnes pro vás máme jeden malý testík. Podle toho, jakou rostlinu z obrázku si vyberete, se ukáže, pro co jste se ve skutečnosti rozhodli, resp. vaše duše. Možná budete překvapeni.

Na obrázku můžete vidět 6 různých lotosových květů. Vaším snadným úkolem bude, si jeden z nich vybrat. Nevybírejte dlouho, jen naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a vyberte si podle srdce. Jakmile tak učiníte, podívejte se na jednotlivé charakteristiky níže a přečtěte si, co která znamená.

První a druhý

První lotosový květ je velmi důležitý. Pokud jste si ho vybrali, neměli byste nechávat vyplouvat na povrch své emoce, protože by vás to mohlo hodně mrzet. Někdy je totiž lepší nechat emoce jít, ať už cítíte zmatek nebo nemáte energii. Ve skutečnosti jste velmi silní, abyste vše zvládli. Zastavte se a nadechněte se.

Druhý lotosový květ znamená, že se vždy musíte ujistit, zda jsou věci dobré nebo špatné. Pokud s tím budete pokračovat i nadále, můžete se setkat s velkými problémy. Nezáleží na tom, co se vám postaví do cesty, soustřeďte se jen na sebe a nenechte se vyvést z rovnováhy.

Třetí a čtvrtý

Třetí lotosový květ znamená, že vás bolí srdce, ale vy s tím pravděpodobně nemůžete nic dělat. Je potřeba, abyste se se svými problémy vypořádali a našli řešení. Všechno, co se ve vašem životě děje teď, nebude trvat věčně, takže se hoďte do klidu. Když se později ohlédnete zpět, poznáte, že jste tvrdě bojovali a stálo to za to.

Čtvrtý lotosový květ znamená, že minulost na vás měla velký vliv a vy se z toho stále nemůžete vzpamatovat. Dejte tomu volný průchod. Místo, abyste se trápili sebelítostí a hořkostí, snažte se vidět do budoucna a věřit si.

Pátý a šestý

Pátý lotosový květ znamená, že si žijete poměrně dobře, i přesto, že nejste vždy zcela spokojení. Stále koukáte dopředu a děkujete za vše, co vám život dává. Čím více budete trávit čas s lidmi, které máte rádi, tím více budete spokojení. Občas zpomalte a uvolněte svou přepracovanou mysl.

Šestý lotosový květ znamená, že emocionální rány jsou na nízké úrovni a ignorujete je. Musíte se s nimi ovšem vyrovnat, jinak vás jednou sejmou. Klidně požádejte o pomoc druhé a nebojte se vykročit do neznáma.

Sdílejte článek