Vyberte si obrázek a přečtěte si, co vám obloha říká: Tohle je vzkaz z nebe přímo k vám do života – neignorujte ho!

Pokud máte rádi záhady a tajemství, pak jste dnes na správném místě. V dnešní době se mnohdy vyplatí důvěřovat Božímu požehnání a umět Ho požádat, aby vám dal sílu čelit výzvám, které jsou nedílnou součástí našich životů. Je-li to i váš případ, pak se rozhodně vyplatí tomu věřit. Vyberte si jeden z následujících čtyř obrázků podle svého vnitřního hlasu a intuice. Následně si přečtěte, čím je váš výběr charakteristický. Možná se o sobě dozvíte zajímavé věci, které jste doposud nevěděli. Tento obrázek se pro vás stane zprávou, která vám sdělí, kdo v životě jste a jaké další kroky byste měli podniknout.

První obrázek

První obrázek mluví o tom, že vaše sny se splní. Život, o kterém sníte, se brzy stane realitou. Musíte ovšem vědět, že bez akce se stává každý sen pouhou iluzí. K uskutečnění snů potřebujete víru a odvahu, kterou najdete ve svém nitru. Je na čase, abyste zhodnotili kroky, které potřebujete k dosažení vašich cílů. Ani běžci maratonu nezačali běhat celou vzdálenost najednou. Trénovali a dělali drobné kroky k naplnění jejich velkého snu. Je důležité, abyste nepřestávali, nevzdávali se a jednali vytrvale s vírou a odvahou. Kdo zaseje, ten sklidí. Tvrdá dřina se vyplatí!

Druhý obrázek

Druhý obrázek říká, že vás vesmír podporuje. Ve chvíli, kdy jste se zavázali k dosažení požadovaného cíle, vesmír se spojil, aby naplnil vaše touhy a přání. Na pozadí všeho Bůh, resp. vyšší moc, zázračně koordinuje chování všech osob a okolností vesmíru. Nyní pro vás všechno funguje a podporuje vás to, abyste uspěli v tom, na čem právě pracujete. Zasloužíte si dobro, a proto se zavažte k lásce a pomoci druhým. Cesta, kterou pro vás On má, vám jistě splní i ty nejdivočejší sny.

Čtěte také: Postříkejte své nohy touto olejovou směsí těsně před spánkem a sledujte, co se stane!

Třetí obrázek

Třetí obrázek říká, že máte vyčkávat a být trpěliví. V poslední době jste se pravděpodobně hodně obávali toho, co dělat, jak se rozhodnout, kam jít atd. Tento obrázek, resp. tato zpráva, vás ujišťuje, že vás čekají úžasná překvapení. Možná se bojíte a máte strach, nicméně byste měli vědět, že všechno se děje pro vás. Přijde to k vám v pravou dobu a vždy dostanete odpověď na to, co se stalo. Buďte pozitivní a čekejte, až se věci sami vyřeší. Nemusíte dělat nic, jednoduše počkejte s otevřeným srdcem a On vše zařídí. Trpělivost bude odměnou.

Čtvrtý obrázek

Čtvrtý obrázek říká, že do vašeho života brzy vstoupí mír. To, čím nyní procházíte, je pro vaši zkušenost a duchovní vývoj. Ničeho nelitujte, zůstaňte silní a věřte, že On vás stále drží za ruku, abyste naplnili svůj osud. Když na vaši hlavu padnou problémy, zhluboka se nadechněte a uvědomte si, že je to součást vaší životní cesty. Požádejte Ho, aby naplnil vaše srdce pokojem a láskou. Uklidněte se a brzy do vašeho života vstoupí mír a vše se vyřeší.