David Hampl
29 ledna, 2020

Zjistěte o sobě i to, co ještě nevíte. Nemusíte za věštcem – stačí si vybrat jedno z těchto očí a poté si přečíst popisek, kde odhalíte vaše utajené stránky.

Oko číslo 1

Jste velmi otevřený a optimistický. Milujete lidi a bezmezně věříte v dobro. Snadno se zklamete a smutek nesete jen velmi těžko. Jste extrovertní a společenská duše, která se však snadno nechá napálit od nepoctivých lidí. Zlo v ostatních nedokážete pochopit.

Oko číslo 2

Abyste byli šťastní, musíte dělat něco pro ostatní. Máte své chvilky, kdy potřebujete být sami a přemýšlet o svých tajných přáních. Rádi fantazírujete a přemýšlíte o své budoucnosti. Jen pozor, abyste neusnuli na vavřínech.

Oko číslo 3

Máte toho hodně za sebou. Vaše minulost je opravdu pestrá a neradi se do ní vracíte. V minulosti vám někdo ublížil a vy se s tím stále vyrovnáváte. Lidi si jen obtížně pouštíte k tělu, ale pokud si někdo získá vaši důvěru, jste mu zcela oddáni.

Oko číslo 4

Jste velmi filozoficky založenou osobou. Vaše myšlenky nedokáže pochopit každý, proto okolo sebe máte jen pár opravdových přátel, kteří jsou nejvěrnějšími společníky na celý život. Snažte se být více otevření a nebrat si věci až příliš osobně.

Oko číslo 5

Pro mnohé lidi jste záhadnou postavou. Těžko se odhaduje, co se vám zrovna honí v hlavě a jaký je váš skutečný názor. Můžete působit chladně a nepřístupně, ale vaše skutečná povaha je jiná. Nebojte se odhalit, co ukrývá vaše duše. Je velká šance, že k sobě najdete člověka podobného ražení.

Oko číslo 6

Pokud vás nejvíce zaujalo šesté oko, jste velmi citlivou osobou. Věci vidíte tak, jak doopravdy jsou, a nemáte rádi věci, kterým nerozumíte. Vážíte si čistoty a opravdovosti lidí a nesnášíte přetvářku.

Oko číslo 7

Jste osoba, která je vždy energická a vášnivá.  Máte spoustu názorů a rychle se rozhodujete. Často býváte neklidní a netrpěliví, některým lidem připadáte až příliš zbrklí a nepořádní. Vaše mysl je ale plná skvělých nápadů, jste mimořádně kreativní a tvořivá bytost, která se uplatní v celé řadě uměleckých profesí.

Oko číslo 8

Jste druh člověka, který má neobvyklé zájmy, přesvědčení a zvyky. Vždy jste byl trochu výstřední. Nestaráte se o pravidla a tradice a věci děláte po svém a dle svého přesvědčení. Nemáte co skrývat a smějete se jen těm, kteří vás soudí. Nebojíte se vystoupit z řady a když se někomu něco nelíbí, nevadí vám ani ostrá konfrontace. Občas by možná bylo lepší trochu přibrzdit a ukázat i vlídnou tvář.

Oko číslo 9

Jste typ člověka, který velmi dobře rozumí ostatním lidem a světu. Umíte odhalit, pokud někdo lže nebo se přetvařuje. Vy sami ale dokážete své emoce také velmi dobře skrývat. Málokdo vám skutečně rozumí, a proto se možná někdy můžete cítit osamělí. Zkuste se lidem více otevřít a tolik neskrývat své skutečné já.

Sdílejte článek