David Hampl
4 prosince, 2019

Chcete se o sobě dozvědět něco dalšího? Něco, co ukrývá vaše podvědomí a o čem možná ani nemáte ponětí? Naše mysl je velice tajemné místo, kterému ani my sami dobře nerozumíme a občas nás dokáže velmi překvapit. Zkuste si udělat tento test, který o vás může prozradit tajemství, která byste jinak neodhalili. Princip je jednoduchý. Stačí si z nabízených peříček zvolit to, které je vám nejsympatičtější, to, které vás nejvíce láká ať už svou barvou nebo tvarem. A poté si přečtěte, co o vás tato volba prozrazuje.

Peříčko číslo 1 – změna

Uvízli jste v životě v rutině. Vše je pro vás stále stejné, šedé a nudné. Chybí vám energie do jakýchkoliv aktivit a postrádáte vzrušení a elán. Je načase udělat nějakou změnu. Co třeba začít s novým koníčkem nebo změnit styl oblékání? Potřebujete se znovu probrat k životu.

Peříčko číslo 2 – nestálost

Nějak se vám nedaří najít pevné místo v životě. Přelétáváte od jedné věci ke druhé, a ne a ne se konečně najít. Nejste spokojeni tam, kde jste, ale ani změna vás neláká. Je načase zamyslet se nad tím, co skutečně chcete, a také se smířit sám se sebou a s vlastními chybami.

Peříčko číslo 3 – laskavost

Volba tohoto pírka naznačuje, že ve vašem životě hrají velkou roli city a pozitivní přístup k lidem. Rádi se rozdáváte druhým, nezaváháte, pokud můžete pomoci. Bohužel si to ale na vás může začít vybírat svou daň. Můžete se cítit přepracovaně a věčně unaveně. Je dobré myslet čas od času také na sebe.

Peříčko číslo 4 – vzrušení

Jste rozený živel – všude je vás plno a všichni o vás vědí. Jste rádi aktivní a středem pozornosti, ale chybí vám trocha stálosti a zakotvení. Milujete změnu a nedokážete žít ve stereotypu. Díky tomu máte mnoho zájmů a koníčků, ale často jsou vaše vztahy plytké a bez skutečného zájmu.

Peříčko číslo 5 – síla

Aktuálně hledáte sílu k naplnění svých tužeb. Není jisté, zda se vám podaří vše, co jste si umanuli, ale pokud vytrváte jistě přijde nějaká odměna. Naučte se být trpěliví a nechat všemu svůj čas.

Peříčko číslo 6 – jednoduchost

Hledáte stálost a stabilitu v životě. Chcete se usadit a konečně být spokojený. Pomůže vám k tomu vhodný životní partner a rozhodně můžete také začít pomýšlet na děti. Pokud k sobě zrovna toho pravého parťáka nemáte, stačí se rozhlédnout, někde tady bude.

Peříčko číslo 7 – stabilita

Jste mimořádně věrný a citlivý člověk se smyslem pro spravedlnost. Vždy zastává správné hodnoty a lidé se na vás mohou spolehnout. Nebojte se více mluvit o svých názorech a obohacovat tak ostatní lidi. Máte rozhodně co nabídnout.

Peříčko číslo 8 – jiskra

Do vašich všední dní přijde brzy změna – zda bude pozitivní nebo ne nelze říci ale rozvíří vaše ustálené vody život a pořádně vám zamotá hlavu. To, zda se necháte strhnout, je už jen na vás.

Sdílejte článek