Vyberte si z těchto 3 měsíců! Můžete zjistit, co vás v následujícím období čeká. Bude to něco dobrého, nebo špatné zprávy?

Máte rádi mystično a nadpřirozeno? Zajímají vás věci, o kterých si mnoho lidí myslí, že jsou k ničemu? Věříte tomu, že měsíc má vliv na naše životy? Pokud ano, tak si vyberte jeden z těchto měsíců a přečtěte si, co duchovního na vás v následujícím období čeká. Lunární cykly velmi ovlivňují naše životy a mnohdy s nimi umí dost zamávat. Stačí si tedy jen vybrat jeden ze 3 nabízených lun a následně porozumět potřebám vaší duše. Je to velmi snadné. Naslouchejte svému srdci, ztište se a vyberte si jeden měsíc.

První měsíc

Jestliže jste si vybrali první měsíc, pak pro vás je důležité následující. Vaše duše bude potřebovat mír. Ze začátku to bude velmi obtížné, nicméně to určitě zvládnete. Pokuste se zaměřit sami na sebe. Dělejte věci, které vás činí šťastnými a nezanedbávejte přátelské vztahy. Naslouchejte svému srdci a soustřeďte se na to, co bude následovat ve vašem životě.

Druhý měsíc

Jestliže jste si vybrali druhý měsíc, pak pro vás je důležité následující. Vaše duše bude potřebovat více lásky, která ji ochrání. Pokuste se obrátit pozornost k sobě, začněte se mít rádi a pečujte o sebe s láskou a porozuměním. Nebuďte k sobě kritičtí a buďte vděční za to, co jste dosáhli. Naučte se milovat sami sebe, přijmout se bezpodmínečně a snažte se maximálně využít svůj čas.

Čtěte také: Běžná cesta dělníků do práce se změnila v záchranu života. Během své cesty uslyšeli velmi výrazný nářek štěněte. Vydali se ho hledat a v tu chvíli nemohli uvěřit tomu, co vidí. Kdo mu ubližoval a jak přesně?

Třetí měsíc

Jestliže jste si vybrali třetí měsíc, pak pro vás je důležité následující. Budete se muset uklidnit a vše bude v pořádku. Je to velmi obtížná a stresující doba, ale víte, že vše nakonec dobře dopadne. Stačí být jen trpěliví a počkat až vyjde slunce. Zaměřte se na pozitivní věci a začněte se více usmívat. Dělejte jednoduché a neopakovatelné věci, více se radujte z maličkostí a mějte rádi sami sebe. Každý večer před spaním si řekněte 3 věci, za které můžete být v ten den vděční. Toto jednoduché cvičená vám pomůže vše překonat.