David Hampl
28 prosince, 2019

Vyberte si z devíti různých barevných stromů v různých tvarech a zjistěte, co říká o vaší osobnosti a vašich přáních pro nový rok. Zkuste si vybrat ten, který vás nejvíce uklidňuje a pod kterým byste chtěli relaxovat.

Dub, modřín a javor

Pokud jste si vybrali první strom, jste typ, který vždy vidí pozitivní stránku věcí. Pro vás je dokonce i něco špatného nějak dobré. Vždycky jste zvědaví, jaké dobrodružství na vás čeká. Příští rok na vás čekají příjemné události velkého významu, protože jste otevřeni novým změnám.

V případě modřínu, nevěříte v hranice a překážky. V roce 2020 bude váš závazek klíčem k vašemu úspěchu. Vaše nezávislá povaha vás ochrání před všemi rozptýleními a usnadní vám dosažení cíle, na kterém dlouho pracujete.

Pokud jste si vybrali třetí strom, prožíváte bolest a radost hlouběji než ostatní. Trávíte spoustu času přemýšlením o svém malém světě. Nový rok má pro vás romantického partnera. Necháte ho vidět své stránky, kterou nikdo ještě neviděl.

Olše, myrta a švestka

V obtížných situacích budete moci dělat racionální a praktická rozhodnutí. V Novém roce můžete mít problémy se vztahy, nicméně potkáte někoho, kdo věří ve vaši laskavost a nesnaží se ji zneužít. Jediné, co musíte udělat, je otevřít své srdce.

Věříš spíše v tvrdou práci a úsilí než na štěstí. Protože ve svou práci upřímně věříte, jste přesvědčeni, že máte vše pod kontrolou. Příští rok se můžete spolehnout na pokrok, který si zasloužíte.

Podle švestky jste velmi mírumilovný a praktický člověk. Máte ovšem pocit, že si chcete odpočinout od tohoto rychle se rozvíjejícího světa a ponořit se do svého vlastního světa. Najdete jedinou osobu, do které se zamilujete a víš život chytne nový rozměr. 

Bříza, kaštan a vrba

Podle stromu sedm jste analytická osoba. Ve svém životě toho hodně dosáhnete a vaše důvěra přitahuje lidi. Tento rok najdete někoho tak pozorného a sebevědomého jako vy. Se stejným smyslem pro styl vy dva vytvoříte něco magického. 

Lidé vás vidí jako někoho, jehož kreativita je opravdu silná. Rádi trávíte čas ve snovém světě. Jste romantický typ, který ví, jak milovat a jak přimět ostatní, aby se cítili milovaní. Budete následovat své instinkty a najdete někoho, kdo vidí celý svět racionálně a ne emocionálně. Podle devítky jste extrovertní osoba. Vaše energie přitahuje lidi. Rizika jsou primární součástí vašeho života. Pokud chcete něco udělat, nic vás nemůže zadržet. Díky plnému životu a aktivitě se kolem vás vznáší šance na velkou roli a konečně se k vám dostane dlouho očekávaná reputace.

Sdílejte článek