Vyčůrali jste se někdy ve sprše, ale přišlo Vám to špatné? Už nemusí! Odborníci přišli s ohromujícím faktem!

A máme tu další TABU! Co si budeme povídat, čůraní ve sprše je něco, s čím se nikdo chlubit nebude. Co více, mnohdy nás i rodiče učili, že je to špatné a nezdravé, že?

Dnes si toto téma trochu otevřeme a rozebereme více do detailů. Močení je normální běžná lidská činnost a upřímně, kdo si občas ve sprše trochu neupustí? Vždyť je to normální lidský pud, tak proč se bránit, že?

[hana-code-insert name=’google‘ /]Dnešní studie Vás však jistě potěší! Dle jedné studie odborníci přišli s faktem, že čůrání ve sprše je prospěšné pro celý svět! Zdá se Vám to neuvěřitelné? Dle této studie nemusí! Čůráním ve sprše totiž pomáháte k lepšímu životnímu prostředí!

Teď Vám asi běží v hlavě, jak je to vůbec možné? 

Nuž, v moderním světě, jako je tento, je na běžném denním pořádku, že při jednom spláchnutí záchodu spotřebujete až 6 l vody. Když si vezmete v úvahu, že během 1 dne jdete na záchod až 10x, spotřebujete dle studie v průměru až 42 l denně. A to jste jen jeden člověk!

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Když se tedy zamyslíte nad možností čůrání ve sprše, dojde Vám, že tak ušetříte alespoň těch dotýčných 6 l denně. To znamená, že by se v celkovém součtu ušetřilo až 140 mld. l vody ročně!!!

Tento fakt je ohromný a dostal zejména zastánce ekologie. Pevně však doufáme, že i Vy se nad péčí o životní prostředí zamyslíte.

Co si budeme povídat, planetu Zemi máme jen jednu!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!