Vyděšená štěňata uvízla v jeskyni! Jak to s nimi dopadlo?

Členové záchranné organizace Hope for Paws byli právě na pohřbu své kamarádky, když dostali zprávu o osmi štěňatech, která potřebují záchranu. Eldad a jeho dvě kolegyně se okamžitě vydali na místo. Štěňata žila v jeskyni a jejich matka nebyla nikde poblíž k nalezení. Tým použil cheeseburger, aby nalákal štěňata ven z jeskyně. To ale zabralo jen na první z nich, které dali do přepravky.

https://madlyodd.com/

Jídlo nebylo dost silným lákadlem pro všechny

Nakonec se k pracovníkům organizace za malý úplatek přidalo také druhé, třetí a čtvrté štěně. Všechny psi byli k smrti vyděšení, protože se s člověkem nikdy nesetkali a nikdy se jich nedotýkal nikdo jiný než jejich matka. Všechny čtyři štěňata skončila úspěšně v přepravce. Při záchraně dalších ale nastal velký problém.

https://madlyodd.com/

Štěňata se totiž ze strachu přesunula hluboko do tunelu jeskyně. Eldad se proto rozhodl, že vykope nový tunel, který by se setkal s tím jejich a štěňata vytáhne ven. To pro něj ale znamenalo nejen velkou opatrnost, ale také odvahu. Musel totiž jít neuvěřitelných 5 metrů do útrob jeskyně. Nakonec se jim to ale podařilo a našli více psů, než si původně mysleli.

Čtěte také: Dáda Patrasová (67) ve vážných problémech: Nejprve dvě ostudné nehody, teď matoucí změny výpovědí!

https://madlyodd.com/

Záchranná akce se podařila!

Eldad vlezl do jeskyně a vynášel jedno štěně po druhém. Po záchraně sedmi malých pejsků byli záchranáři velmi unavení, ale zbývalo ještě jedno štěně. To se jim podařilo zachránit a zdálo se, že s prací skončili. Eldad se ale rozhodl ještě zkontrolovat, jestli je jeskyně prázdná. A našel tam deváté štěně, o kterém vůbec netušili!

https://madlyodd.com/

Záchranáři odvezli ihned všechna štěňata do svého zařízení, kde byli všichni sourozenci pohromadě a veterinář zkontroloval jejich stav. Naštěstí všichni byli v pořádku. Další den už si je převzala jejich náhradní máma Olive. Záchranáři se rozhodli všechna štěňata pojmenovat přímo božsky, protože tato záchrana byla velký zázrak. Jmenovali se Lukáš, Izák, Sára, Abraham, Marie, Angel (anděl), Šalomoun, Sky (nebe) a Ezechiel.

Zdroj: madlyodd.com