Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou naposledy krásná. Výsledek zlomí každému srdce, podívejte se sami

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se pro člověka stane vzácností a užívá si tak každé svobodné chvíle. Jsou lidé, kteří bohužel ví, že už jim kvůli rakovině není pomoci, a proto se rozhodnou užít si naposledy života, co to jen jde. Jdou si skočit padákem, navštíví cizí země, cestují nebo se nechají naposled proměnit k dokonalosti, jednoduše, chtějí naposled vypadat, co nejkrásněji. Přesně to je případ této ženy, která trpěla silnou rakovinou a čas jí ubýval. Rozhodla se tedy, že se naposledy nechá udělat krásnou, aby si udělal radost. Až uvidíte její přeměnu, neuvěříte.

Vysoce talentovaná maskérka

Nadina Ioana je nesmírně talentovaná a světově známá maskérka. Stejně tak je uživatelkou sociálních sítí, kde ji sleduje přes 39 tisíc odběratelů. Má jedno z výhradních postavení ve světě módy a krásy, protože pečuje a stará se o nejvýznamnější postavy. Její videa sleduje miliony lidí po celém světě, protože na nich ukazuje nejnovější trendy a možnosti, jak si i veřejnost může cokoliv vyzkoušet sama. Fanoušků je dost, což se jí samozřejmě líbí a je za ně ráda.

Maminka hvězdou

Tentokrát se ovšem rozhodla, že se nebude starat o žádnou ze známých postav, ale obyčejnou a skvělou ženu, která trpí rakovinou a bohužel už jí nezbývá moc času. Rakovina ženě vzala mnoho, ale především jí vzala na její kráse. Nadina se tedy rozhodla, že se jí pokusí proměnit a udělat z ní znovu nádhernou ženu, kterou dříve bývala, možná i hezčí. Tuto proměnu se rozhodla veřejně sdílet a možná se budete divit, ale video s proměnou trhá na internetu rekordy, neboť žena není nikdo jiný než její maminka. Udělala tedy všechno pro to, aby mamince splnila jedno z jejích posledních přání.

Čtěte také: Mikulášská nadílka nemusí být jen pro děti. Přečtěte si, čím zaručeně překvapíte svého partnera!

Úžasná proměna

Jistě víte, že rakovina umí být hodně zákeřná. Chemoterapie, která se používá na její léčbu dokonale devastuje naše tělo, ale mnohdy je to jediný možný způsob. Stejně na tom byla i její maminka. Vypadaly jí vlasy, obočí i řasy, takže to s ní Nadina neměla vůbec snadné. Nevzdala to a udělala to nejlepší, co dovedla. A výsledek? Podívejte se sami. Byl úžasný.

https://youtu.be/WpsjXeyXk94