Vypadá to, že právě pouští svého psa na zahradu, ale pokud se podíváte blíže: … BOŽE! Tohoto si všimnou jen 4% lidí na první pohled

Každý, kdo má psa nebo je majitelem nějakého pejska, moc dobře ví, že psi jsou členové rodiny. Jsou to přátelé na život a na smrt. Bezpodmínečně vás milují a udělali by pro vás všechno. Hlídají vám dům, pomáhají, když se cítíte špatně a jsou s vámi každý den. Když se nějakou dobu nevidíte, pes je smutný a čeká, dokud se zase nevrátíte. Chodíte s ním na procházky a staráte se o něj, aby se měl dobře. Představte si, že během jedné noci se stane něco nepříjemného, a vy na druhý den zjistíte, že vás pes nemůže chodit. Chcete s ním jít normálně na procházku, aby se pořádně vyvenčil, ale on nemůže. Co teď?

Ztráta pohybu

V takovém případě to určitě není pro majitele a ani pro psa samotného vůbec lehké. Pohyb je přirozeností psa, a proto s ním soucítíme. Přesně to udělal i Craig, majitel psa. Všichni bychom se od něj mohli učit, neboť Craig se snažil zmírnit bolest svého nejlepšího kamaráda, který ztratil možnost pohybu. Zůstal s ním až do samotného konce. Vznikl tak dojemný příběh, který ve velmi krátké době obletěl celý internetový svět.

Craig a Loois

Jde o příběh muže jménem Craig a jeho psa jménem Loois. Každý den byli zvyklí chodit na pravidelné procházky a pejsek se na to vždy moc těšil. Díky Looisově aktivitě je i Craig šťastnějším člověkem, nicméně vše se jednoho změnilo. Loois byl jednoho dne paralyzován od pasu dolů v důsledku nehody, takže se už nemohl pohybovat. Normální lidé by se psa možná vzdali, nicméně Craig takovým člověkem není. Rozhodl se mu pořídit speciální nástroj, který usnadní pejskovi život. Stojí jen 35 dolarů.

Čtěte také: Trpíte na křečové žíly? Zde je 6 účinných způsobů, jak předejít jejich vzniku!

Dal mu vnitřní sílu

Craig svého psa jednoduše miluje a udělal by pro něj všechno. Stále vzpomíná, jak spolu trávili čas, jak chodili na procházky atd. V žádném případě nikdy nelitoval, že měl Looise u sebe. Dokonce to vypadalo, že samotný pejsek poskytoval ohromnou vnitřní sílu přímo Craigovi. Podívejte se na dojemné video, které se stalo hitem.