Josef Humeš
30 září, 2017

Už se vám určitě nekolikrát stalo, že jste se ráno probudili, spali jste poměrně dlouho ale jste absolutně bez energie? Nejste jediní! Stává se to velmi často, hlavně lidem ve stresu. Co tedy udělat pro to, aby se už toto nestávalo a vy jste se ráno probudili plní energie a chutě jít něco dělat?
Zkuste tento výborný recept na zázvoro-kurkumový nápoj a tento problém už tak nikdy nebudete muset řešit.

Tento nápoj můžete pít během dne, ale největší účinky má ráno nebo večer před spaním. Základem je kokosové mléko, kokosový olej, kurkumu, zázvor a pepř. Hodně lidí si to tohoto receptu připisuje lžičku medu na zlepšení chuti. Kurkuma je základem celého nápojs. Má totiž úžasné uzdravovací účinky.[hana-code-insert name='google' /]

Kurkuma je výborný lék proti bolesti. Léčí problémy s klouby, svaly, problémy s játry, kůží, žaludkem... má prostě mnoho výborných léčivých účinků. To vám přinese zdraví a zmírní veškeré příznaky.

Podle studií je dokonce kurkuma dobrý na alergie. Pomáhá předcházet nemocem jako je Alzheimer nebo demence. Zázvor, který se v tomto drinku používá také má taktéž výborné účinky. Funguje i dokonce proti depresím, umí čistit játra a zabíjet rakovinové buňky.

Ingredience:

1 čajová lžička kurkumy
zázvorový kořen a to očištěný a namletý
1 čajová lžička kokosového oleje
špetka černého pepře
2 hrnky kokosového mléka
1 čajová lžička medu
1/2 čajové lžičky skořice

Postup:

Vše, co je potřeba udělat, je zahřát veškeré ingredience, které smícháte v kastrolu asi 5 minut. Nechte malinko vychladnout a pijte teplý, tak má totiž nejlepší účinek.

Sdílejte článek