Výsledky pitvy prozradili příčinu smrti člena britské královské rodiny! Šlo o sebevraždu?

V pátek královská rodina zveřejnila výsledky pitvy finančníka Thomase Kingstona, manžela lady Gabrielly Windsorové, které odhalily příčinu jeho předčasné smrti. Podle koronera zemřel na následky traumatického zranění hlavy. Tato tragická událost je následkem sebevraždy, jak informovaly britská média.

View this post on Instagram

A post shared by European Royal Families (@europeroyals)

Život Thomase Kingstona a lady Gabrielly Windsorové

Thomas Kingston a lady Gabriella Windsorová se vzali 18. května 2019 ve Windsoru. Gabriella je dcerou bratrance královny Alžběty II. Manželství Thomase a Gabrielly bylo velkou událostí, na které nechyběla ani samotná královna Alžběta II. i princ Harry, ačkoli to bylo jen pár týdnů po narození jeho syna.

Čtěte také: Žena přišla k doktorovi s pocitem, že se jí něco hýbe v uchu

Thomas Kingston se narodil 5. ledna 1979 a byl investičním makléřem a ředitelem společnosti Devonport Capital. Před svou kariérou v oblasti financí sloužil v diplomatických službách. V roce 2004 byl vyslán do Iráku, kde se podílel na diplomatické misi ministerstva zahraničí. Během svého působení v Iráku se ocitl v nebezpečí, když ho napadl teroristický útočník. Podařilo se mu ale zachránit mnoho životů a vyjednat propuštění rukojmích.

Gabriella Windsorová je novinářka na volné noze. V současnosti se nachází na 56. místě v následnictví britského trůnu.

View this post on Instagram

A post shared by TheRoyalCourier (@theroyalcourier)

Smrt Thomase Kingstona

Příčinou příčinu smrti Thomase Kingstona odhalili až po provedení pitvy. Koroner ve své zprávě potvrdil, že zemřel na následky traumatického zranění hlavy. Podle informací z britských médií se jednalo o případ sebevraždy. Tato tragická událost je pro královskou rodinu obrovským šokem.

Thomas Kingston zemřel v neděli ve věku 45 let. Podle zpráv novinářů strávil nedělní oběd se svými rodiči, následně odešel na procházku se psy. Když se jeho otec vrátil domů, zjistil, že Thomas není v domě. Po krátkém pátrání ho našel v uzamčené přístavbě s prostřelenou hlavou. Na místě nalezli také zbraň.

Královská rodina reagovala na tuto tragickou událost prohlášením, ve kterém vyjádřila svůj hluboký šok nad jeho ztrátou. Král a královna chtějí vyjádřit svou účast princezně Gabrielle, celé rodině Kingstonů a všem, kteří Thomase znali. V prohlášení také vyjádřili nejsrdečnější myšlenky a modlitby.

Thomas Kingston byl velmi milovaným členem královské rodiny a jeho smrt zanechala mezi blízkými a přáteli velkou prázdnotu. Jeho památka bude vždy žít dál.