David Hampl
11 dubna, 2019

Řada lidí zapomíná na to, že mnoho věcí může mít jednoduché řešení. To se týká také nemocí. Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že pokud onemocní, tak musí ihned k lékaři, který jim předepíše chemický koktejl, který jejich tělo výrazně zatíží a poznamená. Ano, jsou nemoci, kde je lékař nezbytný. Potom je tu ale řada těch, na které postačí tato zázračnou koupel pro nohy.

Co všechno s touto koupelí nohou dokážete? Budete překvapeni

Kdo tuto koupel pro nohy vyzkoušel, ten nevěří tomu, v čem všem dokázala pomoci. Těch zdravotních problémů, které umí eliminovat, je opravdu celá řada. Pojďme si některé vyjmenovat. Jedná se třeba o běžné nemoci, jako jsou různá nachlazení. Dále to mohou být také četné infekce, nebo bakteriální onemocnění.

Tato koupel pro nohy však umí pomoci i ve chvíli, kdy vás trápí zápach nohou, nebo se objeví kožní problémy. Je vhodná také v případě, kdy vás bolí v krku, nebo když máte problémy s trávením. Vyzkoušet koupel doporučíme ale i v případě, kdy se vám hůře dýchá, stejně jako v případě, kdy máte problémy s vaší váhou a potřebujete pár kilo shodit.

Co je hlavní složkou? Něco tak obyčejného, jako je ocet

Budete velmi překvapeni tím, co je onou hlavní složkou a co je tím zázrakem, který vám pomáhá. Nejde o nic jiného, než ocet. A je jedno, zda použijete klasický, nebo použijete ten jablečný. Díky němu a díky tomu, že v něm budete namáčet své nohy dojde k tomu, že odstraníte nejenom všechny zmíněné problémy, ale zjistíte, že se vám povede eliminovat i celou řadu dalších.

Co budete potřebovat? Stačí vám jenom 2 suroviny

Podívejte se, jak si koupel pro nohy připravit, aby byla skutečně účinná a abyste díky ní dosáhli toho, co chcete. Zaujme vás především fakt, že na ni budete potřebovat jenom dvojici surovin. O jaké se jedná?

  • 1 díl octu
  • 1 díl vody

Samotná příprava rozhodně není nijak komplikovaná. Stačí pouze lavor a do něho obě ingredience nalijete v požadovaném poměru. Vhodné je používat vlahou vodu, do které se nohy lépe namáčí  která se s octem také mnohem lépe spojí.

Kdo má zájem a má problém s tím, jak je ocet cítit, může použít ještě jednu zajímavou složku. A to v podobě esenciálního oleje. Bude stačit jenom pár kapek a dojde k tomu, že se tato koupel příjemně ovoní a zápach z octu bude minulostí.

Jak na využití této unikátní koupele?

Máte ji připravenou? Pokud ano, je třeba si nohy důkladně omýt mýdlem a poté také opláchnout čistou vodou. Teprve potom je můžete vložit do lavoru s vlažnou vodou a s octem. Snažte se o to, aby byly ponořené pokud možno do výšky kotníků. Takto je máčejte po dobu 10 – 15 minut, během kterých zkuste vypnout mozek a naplno relaxovat. To se podepíše i na vaší psychické pohodě.

Pokud vás trápí závažnější choroba, je vhodné dobu máčení nohou přece jenom prodloužit, a to až na lhůtu kolem 25 – 30 minut. Ideální je také používat koupel na nohy každý den, jelikož jedině tak se vám povede z těla doslova vytáhnout vše špatné během několika málo dní. Určitě nezapomínejte také na to, že když je koupel dokončena, umýt nohy tekoucí čistou vodou. Tím je procedura hotová. Uvidíte, že po pár dnech ucítíte změnu.

Sdílejte článek