Využijte naplno Vaši přirozenou krásu. Zde je 13 tipů, jak vypadat dokonale i bez make-upu!

Každá žena má přirozené kouzlo, které jí pomáhá vypadat nenapodobitelně, bez ohledu na vše. Opravdová krása nepotřebuje hodně make-upu, aby mohla být oceněna. Chcete-li vytvořit dokonalý vzhled, stačí jen zařadit několik užitečných triků do svého arzenálu každodenní magie!

Dnes Vám nabízíme tyto neocenitelné rady, jak se stát atraktivnější, aniž byste museli plýtvat časem a penězi!

1. Zlepšete barvu Vaší pleti.

Čtěte také: 10 Účinných, ale málo známých masážních bodů na nohou, které Vám mohou pomoci v léčbě řady nemocí!

Chcete-li, aby pokožka Vašeho obličeje vypadala zdravěji, použijte heřmánkový čaj. Vezměte jednu lžíci heřmánku z lékárny, přidejte jednu sklenici horké vody a nechte  povařit 30 minut v termosce. Poté nápoj přeceďte a nechte mírně vychladnout. Nakonec přidejte jednu čajovou lžičku medu. Pijte před snídani v malých douškách každý den po dobu dvou týdnů.

2. Mějte dlouhé a husté řasy.

Jedním z nejlepších způsobů, jak vyživit řasy, je použití domácí směsi olejů. Vezměte stejné množství oleje ricinového, mandlového, sezamového a rašelinového, a přidejte vitamín E (pomáhá prodloužit dobu skladování). Smíchejte přísady do nádoby. Jakmile je směs připravena, naneste ji na suché řasy a nechte ji působit přes noc. Pokračujte ve léčbě po dobu dvou týdnů, aby došlo ke znatelnému revitalizačnímu účinku.

3. Zbavte se křehkých vlasů a rozštěpených konečků.

Když Vaše vlasy potřebují okamžitou pomoc, odpověď je snadná: domácí maska! V jedné nádobě si smíchejte vaječný žloutek a půl sklenice přírodního jogurtu bez přísad. Přidejte jednu lžíci ricinového oleje. Pak přidejte jednu lžíci kokosového oleje. Nakonec přidejte jednu lžíci avokádového, nebo jojobového oleje. Jednotlivé složky důkladně promíchejte. Když je směs hotová, naneste ji na mokré vlasy a ty zabalte např. do koupací čepice, či igelitového sáčku. Masku nechte působit po dobu jedné hodiny. Poté důkladně vlasy umyjte.

4. Vyživujte své ruce.

Chcete-li, aby pokožka Vašich rukou byla měkká a sametová, vezměte malé množství krému na ruce a promíchejte s odpovídajícím množstvím octa. Aplikujte výslednou směs každý večer před spaním po dobu dvou týdnů.

5. Mějte hladké a lesklé vlasy.

Vezměte jeden oloupaný banán, vložte ho do mixéru a přidejte jednu lžíci olivového oleje. Poté přidejte dvě čajové lžičky medu a jednu polévkovou lžíci jogurtu bez přísad. Vše důkladně promíchejte. Měla by Vám vzniknout hutná pasta. Tu poté aplikujte na mokré vlasy, které opět zakryjte koupací čepicí, či igelitovým sáčkem. Po 30 minutách důkladně masku z vlasů umyjte. Úžasné výsledky jsou zaručené!

6. Odstraňte starou pokožku.

Aloe šťáva je ideální pro péči o všechny typy podráždění kůže na obličeji. Chcete-li připravit krém, vezměte 100 g šťávy z aloe a přidejte tři lžíce vroucí vody a tři lžíce alkoholu. Vše důkladně promíchejte. Výslednou mast aplikujte na pokožku obličeje a krku každý den. Vždy ji nechte cca 10 minut působit a pak ji důkladně opláchněte. Uzavřete každou léčbu aplikací běžného krému, zejména na podrážděné oblasti.

7. Posilujte a vybělte své nehty

Aby Vaše nehty vypadaly zdravě a krásně, stačí jim jen dopřát koupel z citrónové šťávy.Pro dosažení nejlepších výsledků nechte své nehty namočené ve šťávě po dobu 15 minut.

8. Zbavte se černých teček.

Tato maska ​​pro odstranění černých teček Vám pomůže se jich zbavit velmi rychle. Smíchejte aktivní uhlí s netoxickým „školním“ lepidlem v misce, abyste vytvořili masku. Aplikujte směs na nos, tváře a další oblasti, kde máte ucpané póry. Nechete masku působit, dokud neuschne. Poté masku opatrně odloupněte a použijte na pleť tonikum, aby se póry uzavřely.

9. Poraďte si s popraskanými rty.

Smíchejte stejné množství zakysané smetany a mrkvové šťávy. Aplikujte směs na rty a nechte ji působit po dobu 7 minut. Rty poté opláchněte.

10. Vybělte své zuby.

Rozdrťt několik tablet s aktivním Doporučení! Kupte si pro tuto činnost samostatný zubní kartáček!

11. Zbavte se tmavých kruhů pod očima.

Namočte dva vatové tampónky do sklenice studeného mléka a ty pak umístěte přímo pod oči. Budete se divit, ale opravdu to funguje!

12. Vytvořte perfektní účes.

Statická elektřina může být nepříjemná při stylování vlasů. Chcete-li se jí zbavit, umyjte své ruce minerální vodou a pak s nimi „utřete“ své vlasy!

13. Získejte zářící a zdravou pleť.

Kombinace cukru a rajčat vytváří úžasný obličejový peeling. Odstraňte tak odumřelé buňky pokožky a dodejte pokožce zdravou záři.

Stačí nakrájet rajčata na plátky a ty posypat špetkou cukru. Rajčaty poté jemně kůži protřete. Nechete působit po dobu 10 minut a poté opláchněte vodou. Opakujte postup 3-4 krát týdně.