Domů TIPY A TRIKY Využijte sílu přírodních prostředků a zbavte se alergií jednou provždy!

Využijte sílu přírodních prostředků a zbavte se alergií jednou provždy!

Statistiky ukazují, že více než 10-30 % světové populace je ovlivněno sezónními alergiemi a alergickou rýmou. Jen v USA je asi 50 milionů lidí alergických na pyl a více než 18 miliard dolarů vynakládá zdravotnický systém a různé lékařské podniky na léčbu alergií. Existují různé příčiny alergií, ale to, co lidi opravdu zajímá, jsou způsoby, jak mohou léčit své příznaky, nebo je učinit alespoň méně nepříjemnými.

Provedli jsme pro Vás důkladný výzkum a zjistili jsme některé způsoby, které Vám mohou pomoc zmírnit příznaky alergie.

1. Propláchněte své dutiny.

Nasální zavlažování je jedním z nejstarších léků proti alergii. Indiáni z Ayurvedy vynalezli proplachování dutin pomocí slané vody a speciálně navrženého nástroje. Příznivci této techniky tvrdí, že proplachování jim nabízí významnou úlevu od přetížení dutin a bolesti hlavy, která z nich vychází. Mnoho klinických testů prokázalo, že proplachování je absolutně bezpečné.

2. Jděte přirozenou cestou a zvolte devětsil a kopřivu dvoudomou.

Když Vaše tělo narazí na alergen, uvolní chemikálie zvané leukotrien. Devětsil působí jako inhibitor receptoru LT, léčí alergické reakce v nose a zmírňuje symptomy. Měli byste však být velmi opatrní při použití nezpracovaného motýlu, protože může způsobit vážné poškození jater.

Kromě toho výzkum ukázal, že konzumace kopřiv v kapslích, které se lyofilizují, účinně snižuje hladinu histaminu v těle. Odvar z kopřiv může být velmi přínosný.

3. Nainstalujte filtry HEPA.

Kam dál?

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Ztraťte až 10 kg pouhou chůzí za neuvěřitelných 5 měsíců!

Další články