Vyvádí vaše dítě v autě? Zkuste na něj použít Katy Perry

Pokud máte děti, jistě to znáte: s vypětím všech sil sbalíte věci, oblečete sebe i dítě, potomka přikurtujete do sedačky, obložíte ho spoustou hraček, jídla a všemožné další zábavy. Když se usadíte za volant, znovu zkontrolujete, že máte s sebou všechny nezbytnosti, které výlet s malým dítětem vyžaduje, nastartujete a rozjedete se, odvážíte se trošku si oddychnout… a přesně v tu chvíli začne dítě v sedačce plakat, křičet a vyvádět. Můžete zkoušet všechno možné, ale pravděpodobně budete stejně buďto zatnout zuby a pokračovat v jízdě, nebo zastavit a rozloučit se s včasným příjezdem. Možná pro vás máme tip na příště: zkuste malému křiklounovi pustit Katy Perry!

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy… a občas objeví zázračné řešení

Jedna zoufalá máma prožívala výše popsaný scénář. Během cestování v autě se její malá dcerka rozpláče. Když však nešťastná řidička zoufale hledá řešení a napadne ji pustit holčičce její oblíbenou písničku od Katy Perry Dark Horse, začnou se dít věci! Záběr videa, které se stalo v krátkém čase hitem sociálních sítí, začíná pláčem batolete na zadním sedadle auta. Jeho výraz se dramaticky promění, když se ozve její oblíbená píseň – Dark Horse. Jakmile zaslechne úvodní tóny tohoto hitu, slzy jsou jako mávnutím kouzelného proutku pryč a malá posluchačka vykulí oči, začne vzrušeně mávat drobnýma ručičkama, kopat a roztomile „tancovat“. Klip byl natolik úspěšný, že ho sdílela na svých sociálních sítích i samotná autorka zázračného uklidňujícího hitu, samotná Katy Perry.

Má vaše dítě jiný hudební vkus a Katy na ně neplatí? Nezoufejte

Pokud jste svému malému pokladu zkusili při jeho posledním hysterickém výstupu pustit výše zmiňovaný song a on místo roztomilého tanečku vyvinul ještě větší řev, neházejte flintu do žita. Ještě můžete během cesty autem zkusit například:

Čtěte také: Uvězněný pes na ledové kře v řece? Policejní specialisté v Detroitu si poradí se vším!

  • nabídnout dítěti tablet nebo svůj telefon,
  • dát mu těsně před cestou úplně novou hračku,
  • větší dítě se dá uplatit například slíbením sladké odměny,
  • když nic nepomůže, pořiďte si na cestování špunty do uší.