Vyzkoušejte cviky na hubnutí vnitřních stehen a ovládněte tuto problémovou partii -
Menu

Vyzkoušejte cviky na hubnutí vnitřních stehen a ovládněte tuto problémovou partii

Když se hubne, je nezbytností to, aby kromě správného stravování mělo tělo také pohyb. Doporučuje se hlavně pohyb aerobní, který dokáže zvýšit tepovou frekvenci a v souvislosti s tím dokáže zajistit i to, že budou tuky efektivně spalovány. A to rovnoměrně. Dále je vhodné přidat i pohyb, které bude zaměřený na konkrétní oblast.

Problémy problémových partií

Co jsou problémové partie? Jde o takové, kde je úbytek kilogramů přece jenom pomalejší, než kdekoliv jinde. O když dietní režim dodržujete jak s ohledem na jídlo tak pohyb, není nic výjimečného, že jsou místa, která stále působí neforemně a stále je na nich velké množství tuku. Jednou z takových partií je i vnitřní strana stehen. Jak nad touto oblastí zvítězit? Zkuste několik specializovaných cviků, které jsou právě na danou oblast přímo zaměřené.

Jak na to?

Možných cviků je více než dost a základem by mělo být vždy to, aby byla namáhána právě konkrétní partie. Tedy abyste během cvičení také cítili, že je zapojována právě oblast vnitřní strany stehen. Že k tomu skutečně dochází zjistíte tak, že vás daná oblast bude lehce bolet při cvičení, stejně jako druhý den. Sice jde o cviky, kterými primárně posilujete, ale i toto má následně vliv na hubnutí. Už jenom z důvodu, že partii zahříváte, stejně jako z důvodu, že kde jsou svaly, tam mizí tuky.

Pohyby nohou v různých směrech a pozicích

Hubnutí vnitřních stehen není zase až tak složité, pokud víte, jak správně cvičit. Základem je správný pohyb nohou tak, aby byly zapojeny ony problémové partie. To souvisí třeba i se správnou polohou vašeho těla, která napomůže správnému provedení cviku. Ideální je, když se necháte inspirovat videem, které vám pomůže v tom, abyste měli jistotu, že cvik provádíte správně tak, jak by to mělo být. Dále je vhodné cvičení podpořit i vhodným denním režimem, který vám také pomůže k tomu, že budou vaše kilogramy rychle a efektivně mizet.

Myslete na kalorický výdej a příjem

Při hubnutí platí jedno jasné pravidlo. Příjem by měl být vždy nižší, než výdej. Proto se snažte jíst tak, aby bylo toto zaručeno. Proč je to důležité? Je to z důvodu, že když tělo potřebné kalorie nemá, tak je čerpá ze svých zásob. A to především z těch tukových. A vlivem toho dochází k tomu, že je využívá a tedy i logicky k tomu, že jsou tukové zásoby postupně spalovány. A kterou partii budete cvičit, zde bude využívání energie největší. Hubnutí vnitřních stehen  tak půjde doslova jako po másle.

Hladovění je chybou

Pozor však na to, že je velkou chybou zaměřit se výhradně jenom na kalorie, a to s cílem co nejvíce zredukovat jejich celkový příjem. Budete totiž mít hlad, což často vede hlavně k velkým chutím, stejně jako to velmi často vede také k tomu, že nebudete mít energii na cvičení. Pokud chcete v oblasti vnitřních stehen hubnout pomocí správného cvičení, je třeba, aby to vaše tělo zvládlo. Kalorie tedy mít musí a nejlépe, pokud je využito dobrých zdrojů, v podobě jídel obsahujících sacharidy, které k výkonu pomohou.

Mějte dostatek tekutin

A to hned ze dvou důvodů. První důvod je spojený právě se cvičením, které je zaměřeno na vnitřní stranu stehen. Zde je nutné říci, že jak cvičíte, tak se zvyšuje také teplota vašeho těla, vy se následně potíte a vše postupně vede k tomu, že můžete být dehydratováni. Proto je na místě mít dostatek tekutin, díky čemuž se zajistí, že k danému stavu nedojde.

Dále je vhodné mít dostatek tekutin i proto, že dokážou velmi efektivně zaplnit váš žaludek. Před jídlem je dobré vždy vypít sklenici vody. Reálně tak do svého těla dostanete méně jídla, což se opět pozitivně podepíše na optimalizaci kalorického příjmu.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…
CVIČENÍ

Chcete mít dokonalou postavu? Pokud ano, budete překvapeni, jaké cviky…

Každý, kdo se někdy v životě pokoušel shodit přebytečné kilogramy, nám dá jistě za pravdu, že horší úkol snad není. Tělo…