Vyzkoušejte populární cvičení od Yaroslavny Danilevich. Díky němu se zbavíte bolestí, budete mít správné držení těla, a budete také sexy. Jak na ně? Podívejte se! -
Menu

Vyzkoušejte populární cvičení od Yaroslavny Danilevich. Díky němu se zbavíte bolestí, budete mít správné držení těla, a budete také sexy. Jak na ně? Podívejte se!

Chcete se zbavit bolesti, chcete mít správné držení těla a také být sexy? Pokud ano, rozhodně to nejde bez cvičení. Zde samozřejmě musíme dodat, že je vždy na místě věnovat se cvičení, které bude správné. O jaké se jedná? Je to také, se kterým přichází Yaroslavny Danilevich. Ta je aktuálně velmi uznávanou cvičitelkou, která dokázala pomoci mnoha ženám. Těm pomohla uvolnit ztuhlé svaly, srovnat páteř i zlepšit kvalitu pohybového aparátu. Vyplatí se využít její služby také.

Kdo je to Yaroslavny Danilevich? Seznamte se nejprve s ní

Yaroslavny Danilevich je velmi známou fitness trenérkou, která se nejprve věnovala ženám, které chtěly mít dokonalou a hubenou postavu. Postupně zjišťovala, že ženy mají mnoho problémů, které se týkají bolesti a nesprávného držení těla. A tak se rozhodla věnovat hlavně této věci. V souvislosti s tím začala pracovat na nových metodách cvičení a vytvořila soubor cviků. Ty pravidelně cvičí jak se svými svěřenkyněmi, tak je nyní dává k dispozici také vám. Inspirujte se a vyzkoušejte.

Procvičit svou páteř můžete i doma

Lákadlem souborů daných cviků je rozhodně to, že je můžete pohodlně cvičit právě u vás doma. Stačí k tomu dostatek prostoru, podložka a také odhodlání. A nepotřebujete ani nijak velké množství času, jelikož vám plně postačí jenom 20 minut denně. A jaké cviky provádět? Podívejte se s námi.

Předklony ke špičkám

Základem cviku je sed, kdy budete mít nohy mírně pokrčené a paty se budou dotýkat podložky. Hlavu bude lehce předkloněná a brada bude tlačena k hrudníku. V této poloze natáhnete ruce před sebe a budete se snažit o co největší předklon. Následně se vracíte do výchozí polohy. Tento cvik takto opakujte zhruba 8 – 16 krát.

Zvedání pánve

Tento cvik začíná polohou v leže. Nohy jsou pokrčeny a chodidla se plně dotýkají podložky. Nohy jsou mírně od sebe. Následně položíte dlaně svých rukou na břicho a začnete postupně zvedat pánev směrem ke stropu. Následně se budete vracet do výchozí polohy. Opět doporučíme realizovat rozmezí 8 – 16 jednotlivých opakování.

Zvedání nohy a ruky

I tento cvik začíná tím, že zaujmete polohu vleže. Tentokrát ale tak, že budete ležet na břiše. Jak nohy, tak i ruce jsou natažené. Podstatou daného cviku je souvislé zvedání nohy a ruky. Vždy se zvedá levá noha a pravá ruka, a následně pravá noha a levá ruka. Takto u každého páru zvedaných končetin opakujte v rozmezí 8 – 12.

Náročnější zvedání nohy a ruky

Kdo se cítí silným, ten může vyzkoušet alternativu výše zmíněného cviku. Ta spočívá v tom, že se končetiny jenom nezvedají a neuvolňují, ale naopak jsou drženy v poloze nad zemí. V této poloze je s nimi následně hýbáno doleva a také doprava. Opět je třeba myslet na celkové prostřídání a na to, že je nutné opakovat zhruba 5 – 10 cviků. Jsou však náročné.

Rovnováha na oblasti pánve

Stále zůstáváte v leže, ve stejné poloze, jako výše. Jak ruce, tak i nohy jsou natažené. Cvik spočívá v tom, že se zvednou jak obě ruce, tak obě nohy zároveň. Tělo tak bude v kontaktu s podložkou jenom v oblasti pánve a břicha. Vzhledem k určité náročnosti se doporučuje zhruba 6 – 8 opakování, což by mělo stačit.

Poloha kočky

Poměrně známá poloha, která má za cíl napodobit polohu kočky. A to tak, že tělo zaujme polohu sedu. Poté dojde k tomu, že se přední část nahne až k zemi, dojde k zapření rukou a našpulení zadečku. Poloha pokračuje tak, že se trup těla začne zapírat rukama, zvedat se a v oblasti bederní páteře se dokonale propne. Stejně, jako je tomu u kočky.

Dbejte na technickou správnost cviků

Důležité je nejenom cvičit pravidelně, ale je třeba cvičit také technicky správně. A to zajistíte, tím, že budete sledovat video níže, které Yaroslavny Danilevich připravila pro každého, kdo s ní chce cvičit a kdo si zakládá na tom, aby byly cviky prováděny opravdu tak, jak by to mělo být.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…
CVIČENÍ

Chcete mít dokonalou postavu? Pokud ano, budete překvapeni, jaké cviky…

Každý, kdo se někdy v životě pokoušel shodit přebytečné kilogramy, nám dá jistě za pravdu, že horší úkol snad není. Tělo…