Vyzkoušejte populární cvičení od Yaroslavny Danilevich. Díky němu se zbavíte bolestí, budete mít správné držení těla, a budete také sexy. Jak na ně? Podívejte se! -
Menu

Vyzkoušejte populární cvičení od Yaroslavny Danilevich. Díky němu se zbavíte bolestí, budete mít správné držení těla, a budete také sexy. Jak na ně? Podívejte se!

Chcete se zbavit bolesti, chcete mít správné držení těla a také být sexy? Pokud ano, rozhodně to nejde bez cvičení. Zde samozřejmě musíme dodat, že je vždy na místě věnovat se cvičení, které bude správné. O jaké se jedná? Je to také, se kterým přichází Yaroslavny Danilevich. Ta je aktuálně velmi uznávanou cvičitelkou, která dokázala pomoci mnoha ženám. Těm pomohla uvolnit ztuhlé svaly, srovnat páteř i zlepšit kvalitu pohybového aparátu. Vyplatí se využít její služby také.

Kdo je to Yaroslavny Danilevich? Seznamte se nejprve s ní

Yaroslavny Danilevich je velmi známou fitness trenérkou, která se nejprve věnovala ženám, které chtěly mít dokonalou a hubenou postavu. Postupně zjišťovala, že ženy mají mnoho problémů, které se týkají bolesti a nesprávného držení těla. A tak se rozhodla věnovat hlavně této věci. V souvislosti s tím začala pracovat na nových metodách cvičení a vytvořila soubor cviků. Ty pravidelně cvičí jak se svými svěřenkyněmi, tak je nyní dává k dispozici také vám. Inspirujte se a vyzkoušejte.

Procvičit svou páteř můžete i doma

Lákadlem souborů daných cviků je rozhodně to, že je můžete pohodlně cvičit právě u vás doma. Stačí k tomu dostatek prostoru, podložka a také odhodlání. A nepotřebujete ani nijak velké množství času, jelikož vám plně postačí jenom 20 minut denně. A jaké cviky provádět? Podívejte se s námi.

Předklony ke špičkám

Základem cviku je sed, kdy budete mít nohy mírně pokrčené a paty se budou dotýkat podložky. Hlavu bude lehce předkloněná a brada bude tlačena k hrudníku. V této poloze natáhnete ruce před sebe a budete se snažit o co největší předklon. Následně se vracíte do výchozí polohy. Tento cvik takto opakujte zhruba 8 – 16 krát.

Zvedání pánve

Tento cvik začíná polohou v leže. Nohy jsou pokrčeny a chodidla se plně dotýkají podložky. Nohy jsou mírně od sebe. Následně položíte dlaně svých rukou na břicho a začnete postupně zvedat pánev směrem ke stropu. Následně se budete vracet do výchozí polohy. Opět doporučíme realizovat rozmezí 8 – 16 jednotlivých opakování.

Zvedání nohy a ruky

I tento cvik začíná tím, že zaujmete polohu vleže. Tentokrát ale tak, že budete ležet na břiše. Jak nohy, tak i ruce jsou natažené. Podstatou daného cviku je souvislé zvedání nohy a ruky. Vždy se zvedá levá noha a pravá ruka, a následně pravá noha a levá ruka. Takto u každého páru zvedaných končetin opakujte v rozmezí 8 – 12.


Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…