Domů TIPY A TRIKY Vyzkoušejte starou Ayurvédskou praktiku a místo do zubaře investujte do dovolené u...

Vyzkoušejte starou Ayurvédskou praktiku a místo do zubaře investujte do dovolené u moře!

Vypláchněte svá ústa na prázdný žalud olejem – dle staré ayurvédské praktiky. Pokud bychom se všichni každý den již od dětství řídili touto praktikou, zubní lékaři by neměli žádnou práci.

Tajemství rostlinného oleje je v tom, že odstraňuje bakterie z ústní dutiny, a zabraňuje tak opětovnému přilnutí bakterií k zubům a ústní sliznici.

Dnes Vám prozradíme, jak si připravit správné kloktadlo, které odstraní všechny běžné dentální problémy! Nejenže Vás zbaví zubního kamene, ale také zpevní Vaše dásně a osvěží Váš zoufalý dech … A to není všechno!

Vypláchněte svá ústa rostlinným olejem!

Tuto praktiku byste měli provádět každé ráno, hned po probuzení, na prázdný žaludek!

Aplikujte 1 lžičku slunečnicového oleje, nebo olivového oleje (můžete použít případně i kokosový olej, sezamový olej, či jakýkoli jiný rostlinný olej) do úst.

Olej udržujte v ústech po dobu 10 minut. V žádném případě byste ho neměli spolknout! Pouze ho válejte na jazyku v ústech, čímž odstraníte všechny bakterie a toxiny z Vašich úst.

Jakmile pro Vás bude olej tak moc nepříjemný, že ho už nebudete moc udržet v ústech, vyplivněte ho a vypláchněte teplou vodou důkladně svá ústa.

Vyplachování olejem je nejlepší pro detoxikaci ústní dutiny.

Neexistuje žádná zubní pasta, která by fungovala efektivněji! Během několika dní zjistíte, že se Váš dech stane čerstvějším, zuby bělejší. A to je jen začátek …

Nyní si můžete zuby kartáčkovat jako obvykle! Olejový film, který se vytvoří v ústech během oplachování, pomůže udržet Vaše ústa čistější.

Naučte se svá ústa vyplachovat olejem, což je jednoduchý postup, který se rychle stává zvykem. Stačí, když si umístíte olej do sklenice vedle Vašeho kartáčku na zuby. Pak už byste nikdy neměli zapomenout na výplach Vašich úst a bakterie nebudou mít šanci ve vašich ústech přežít.

Znáte nějaký další dobrý tip, jak se uchránit od častých návštěv zubního lékaře? Podělte se o ně s námi a s ostatními v komentářích níže. Zuby nejsou levná záležitost, a tak je musíme společně chránit!

Kam dál?

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Další články