Vyzvedněte si do konce roku svůj příspěvek na lázně

V minulém roce jsme si mohli užívat státního příspěvku na lázeňské pobyty. Stát se tím snažil podpořit české lázeňské objekty a turistiku v rámci naší vlastní země. Tahle možnost už sice skončila, avšak portál Spa.cz vyjednal další slevu. Až do konce letošního roku si můžete vyzvednout lázeňský příspěvek v hodnotě tisíc korun s možností využití příští rok.

Kde si dobře odpočinout během prodlouženého víkendu? Nemusíte jezdit daleko, stačí si vybrat jedny z českých lázní. Pobyty s příspěvkem na lázně jsou dostupné v celé republice, můžete si vybrat léčebný pobyt, nebo prostě jen relaxaci ve spa & wellness.

Spa.cz navazuje na oblíbený lázeňský příspěvek

Zájem o státní příspěvek na lázně nebyl malý, a jelikož ve Spa.cz fandí českým lázním, rozhodli se slevu nabízet i nadále. Spa příspěvek na lázně lze uplatnit ve více než 100 lázeňských a wellness hotelech po celé ČR. Podmínkou je hodnota pobytu minimálně 8 000 korun.

Příspěvek se vztahuje na pobyty naplánované na první polovinu roku 2022, tedy od 1. 1. 2022 až do 30. 6. 2022. Můžete si naplánovat jarní dovolenou, program na jarní prázdniny i s dětmi nebo třeba hned novoroční odpočinek. Dokonce je možné využít příspěvek na více pobytů, počet příspěvků na osobu totiž není omezený. Na jeden pobyt lze použít až dva příspěvky (pokud se ho účastní dvě osoby, nikoliv dva příspěvky na jednu osobu).

Získat lázeňský příspěvek je velmi snadné

Na příspěvek na lázně má nárok opravdu každý. Vygenerujete si ho přímo na webu Spa.cz po vyplnění e-mailové adresy a jména. Na e-mail vám poté dorazí unikátní kód, který zadáte při rezervaci pobytu přes Spa.cz.

Mějte však na mysli, že kód lze vygenerovat pouze do konce letošního roku, tedy do 31. 12. 2021. Chcete-li využít více pobytů se slevou, musíte je všechny naplánovat do konce prosince. Rezervaci vysněného pobytu lze provést okamžitě po doručení slevového kódu.