David Hampl
25 ledna, 2019

Nápad této ženy doslova obletěl svět. Jasně ukázal, že i jednoduché nápady mohou mít uplatnění. Zvláště, pokud jde o módu a dokonalost vzhledu. I tato žena, stejně jako celá řada jiných trpěla jedním velkým problémem, který se týkal právě jejího vzhledu. Tento problém má jistě každá žena, když si vezme jeden konkrétní oděv. Tato žena vymyslela fígl, jak se problému zbavit.

Proklatá podprsenka

Nosí ji každá žena. A to jak z důvodů praktických, tak z důvodů společenských, ale i estetických. Ne ke každému outfitu se však může hodit. A to je i tento případ. Ženě vadila její podprsenka a tak udělala poměrně radikální krok. Vzala nůžky a některé části bez milosti odstřihla. Proč to udělal a proč to ostatní ženy považují za dobrý nápad?

Odhalená záda jsou problém

Když si žena vzala šaty s odhalenými zády, jasně jí vadilo, že na nich je vidět její podprsenka. A vyrazit bez ní, to pro ni bylo nepřijatelné. Kupované podprsenky bez ramínek řeší jenom jeden problém, jelikož zádová část zůstává. Ty nalepovací zase nejsou tak dobré a pohodlné, aby se daly využít. A tak stačila jenom chvíle přemýšlení, jeden zajímavý nápad a výsledek byl tu. Podívejte se na návod, jak si svou podprsenku k oblečení s odhalenými zády inovovat.

Jak na to? Úprava podprsenky je hračkou

Tato žena v podstatě zachránila všechny ostatní, jelikož najednou jim nabídla možnost nosit šaty s odhalenými zády. A to jenom tím, že si vezmou do ruky nůžky a udělají několik správných střihů na těch pravých místech.

Podívejte se na návod

Nebudeme tu dlouze vysvětlovat, jak podprsenku upravit a jak zajistit, aby nebyla vidět ani zadní část, ani ramínka. V podstatě stačí zadní zapínání odstřihnout a ramínka začít nosit zcela jinak. Podívejte se na video samotné autorky, které děkují ženy po celém světě. A mají proč.

Sdílejte článek