David Hampl
20 listopadu, 2019

Rádi byste si doma vytvořili něco nového? Nechce se vám utrácet peníze za drahý nábytek a zlepšováky z obchodů? Stačí se podívat na internet, kde je na výběr z velké škály šikovných nápadů. Pokud máte navíc doma starý nábytek, jenž byste nejraději vyhodili, je to ideální kombinace stvořit něco podobného, jako je náš dnešní nápad.

Druhá šance pro starý nábytek

Než se rozhodnete vyhodit svůj starý nábytek, pořádně popřemýšlejte o tom, zda by nešel ještě nějak využít. Většinou lze totiž z takového nábytku ještě vytvořit tolik užitečných věcí, že byste se divili. Stačí jen zapojit trochu fantazie, šikovnosti a obětovat trošku času. Chybí-li vím fantazie, inspirujte se tímto nápadem.

Pokud toužíte po novém nábytku, který by měl nahradit ten starý a opotřebovaný, zadržte. Není potřeba každé dva roky nábytek měnit za nový a vyhazovat tak šílené peníze. Předělejte si starý nábytek a ušetříte spoustu peněz, třeba na vánoční dárek dětem.

Záchrana nočního stolku

V níže uvedeném videu najdete návod, jak snadno lze předělat například noční stolek. Na první pohled vypadá normálně, ale majitele už začal nudit, a tak se rozhodl ho vyměnit. Stačilo provést jednoduchou úpravu a noční stolek byl zachráněn.

Podle tohoto návodu budete k úpravě nočního stolku potřebovat jen několik málo zrcadel, které si necháte na míru vyrobit. Dále pak kovovou barvu a velmi silné lepidlo. Noční stolek vyleštěte, odstraňte z něj starý lak a poté jej postříkejte 1 až 2 vrstvami kovové barvy. Na přední část zásuvek poté přilepte jednotlivá zrcadla pomocí lepidla.

Potěšíte rodinu

Vidíte, je to snadné a rychlé. Ve videu je přesný návod, který vám poradí i další zajímavé triky. Můžete samozřejmě vyzkoušet i mnoho dalších skvělých nápadů, které vás jistě díky tomuto videu napadnou. Ve fantazii se meze nekladou. Vaše rodina bude jistě ráda z nových a zajímavých nápadů.

Sdílejte článek